فال چکاوک ثبت نام برای گرفتن تک نیت رایگان

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت
طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت | جهت اطلاع از طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت و خصوصیات متولدین این ماه در ادامه این مطلب از فال چکاوک با ما همراه باشید.

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

مشخصات کلی زنان و مردان متولدین اردبیهشت ماه:


خیلی قانع، صبور و آرام، پر تحمّل، عاشق مالکیّت، حسود، متعصّب، اهل اعتدال، با محبّت، خیلی قوی و سالم، عاشق عطر و بوی طبیعی، از تجارب گذشته الهام می‌گیرد، واقعاْ وفادار، مخالف افراط، ‎‎‎با سلیقه، خوشگل‌پسند، پول‌ دوست، همیشه راضی، مصمّم، پرکار، سخاوتمند، مؤقّر و سنگین، فقط در مقابل حرف آرام رام می‌شود، اهل مادیّات، دنبال زندگی شیرین، مادّی‌ گرا و سود جو، به‌هر کاری صورت واقعی می‌دهد، مخالف خشونت، با ثبات و پایدار، عاشق صلح و آرامش، صادق، مال جمع کن، اهل هنر، مخالف درگیری، اگر عصبانی شود طوفان بپا می‌کند، مستعد کشاورزی، هرکاری را به پایان می‌رساند، رئیس فعّال و لایق، با همه کنار می‌آید، خود سر، نجیب، عاشق خانه و خانواده، عاشق طبیعت، عاشق رفتار ملایم، کمک رسان، دارای قلبی بزرگ، با صفا، مسلّط به نفس، دارای عزّت نفس، عاشق گل و زیبائی، بی‌تفاوت نسبت به دشمنان، میانه رو، رفیق و دوست بسیار شیرین، شیک پوش، علاقه‌مند به موسیقی، قدر شناس، مخالف عجله، دارای تحمّل زیاد، محتاط و مخالف اعتراض و انتقاد.

فال چکاوک

مهمترین خصوصیات زنان اردیبهشتی


این زنان مادران سختگیری هستند و در عین حال می‌توانند همسران بسیار فداکار و در تمامی امور مشترک زندگی یاری‌دهنده باشند. آن‌ها روحی بزرگ و بلندپرواز دارند و به همین دلیل عاشق موسیقی هستند.

در طالع بینی زن متولد اردیبهشت آمده است که این زنان در عشق بسیار بی‌پروا عمل می‌کنند و صبر زیادی دارند. به همین خاطر در کار‌ها شتاب‌زده نیستند. از خصوصیات بسیار خوب این زنان این است که اصلاً اهل دغل‌بازی و نا‌پاکی نیستند، ولی کمی لجبازند.

از نظر خصوصیات ظاهری در طالع بینی زن متولد اردیبهشت آمده است که این زنان بیشتر کوتاه‌قد، دارای ابروهای پیوسته، خوددار، زودرنج و خوش‌زبان هستند. با اینکه ظاهر هر چیزی برایشان بسیار مهم است ولی واقعاً اهل نیکی و احسان هستند و دل و زبانشان یکی است. این زنان بیشتر از ناحیه سر دچار آسیب می‌شوند و باید بیشتر مراقبت این قسمت از بدن خود باشند. معمولاً در لباس‌ها رنگ سبز یا آبی را بیشتر می‌پسندند و انگشتر یاقوت برایشان بسیار مناسب است.

فال چکاوک

مهم‌ترین خصوصیات مردان اردیبهشت


دیر ناراحت می‌شود اما اگر ناراحت شود دنیا را به هم می‌ریزد. زن شوخ، سیاستمدار، مطیع و خانه دار را به حد پرستش دوست دارد. آرام، اهل عمل، حساس، محتاط است ولی اصلا رویائی نیست. زود رنج و بد خشم است اما هرگز از خانه‌اش قهر نمی‌کند. دست و دلباز اما حسابگر است و علاقه مند است پسر داشته باشد.

متولدین این ماه افرادی خوش‌خو و خوش‌رو بوده عموماً مورد توجه دیگران هستند. اینان افرادی خانواده دوست بوده استعداد انجام کار‌های عام المنفعه را دارند. اغلب این افراد اهل هنر بوده و در رشته‎‌‌های هنری می‌توانند استعداد خوبی از خود نشان دهند. عموماً در زندگی ثروت خوبی به دست می‌‎آورند. در ضمن اغلب سفر حج در طالع دارند. اینان عموماً افرادی گشاده‌رو و فهیم هستند. اگر سستی نکنند، در زندگی به رفاه و موقعیت خوبی دست می‌‎یابند. اینان تنوع طلب و گاه بهانه گیر بوده اغلب از خویشان همسر اختیار می‌کنند. و اگر چه بعضاً متمایل به چند زن هستند، اما باید یک زن اختیار کنند. اینان دارای طبعی سرد و خشک بوده و عموماً در سنین ۷-۱۷ و ۲۲ سالگی با خطر مواجه می‌‎شوند که اگر سلامت بگذرند، تا هشتاد سال عمر خواهند کرد. روز جمعه برای اینان خوش یمن است. همچنین انگشتر فیروزه با اینان سازگار است. از لحاظ شغلی، خرید و فروش و تجارت و هر نوع معامله با آنان سازگار می‌باشد.

متولدین اردیبهشت

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت
طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت


اردیبهشتی‌ها اگر به دنبال زندگی هستید که در آن آرامش و گرمی خانواده را حس کنید و از آن مهم‌تر اینکه به یکدگر وفادار باشید و همیشه برای خوشبختی خود تلاش کنید، سعی کنید با متولدین تیر، مرداد، شهریور، آبان، دی و اسفند ازدواج کنید.

اگر به دنبال زندگی هستید که در آن مشکلاتی داشته باشید، ولی آن‌ها را با یکدیگر حل کنید و از ناساز‌گاری یکدیگر کمی لذت ببرید، می‌توانید با متولدین فروردین، اردیبهشت، خرداد، مهر و آذر وصلت کنید.

طالع بینی ازدواج اردیبهشت با دیگر ماه‌ها


۱- اردیبهشت با فروردین: امکان دارد مشکلاتی بین آن‌ها وجود داشته باشد که البته قابل حل شدن می‌باشد.
۲- اردیبهشت با اردیبهشت: تا حدی لجباز هستند. امکان دارد مشکل ایجاد شود.
۳- اردیبهشت با خرداد: تیزهوش کنجکاو و خیلی با هم یکدیگر ساز‌گار نمی‌باشند.
۴- اردیبهشت با تیر: خانواده دوست خونگرم است. پیوندی محکم و استوار ایجاد خواهد شد.
۵- اردیبهشت با مرداد: عاشق پیشه است و صداقت و وفاداری بین آن‌ها وجود دارد. پیوندی پر از آرامش خواهد بود.
۶- اردیبهشت با شهریور: جوانمرد با سخاوت و کمک کننده است و رابطه شان بدون مشکل خواهد بود.
۷- اردیبهشت با مهر: طرفدار اعتدال، اهل معاشرت، خونسرد و کمی حسود.
۸- اردیبهشت با آبان: آرمانگرا بلند پرواز همراه با جاذبه و اقتدار و ناسازگار.
۹- اردیبهشت با آذر: جسور و نترس بین آن‌ها تفاهم زیادی نیست.
۱۰- اردیبهشت با دی: با ثبات هستند. رابطه ای مستحکم و پا برجا خواهند داشت.
۱۱- اردیبهشت با بهمن: کنجکاو و خواهان آزادی و آرمان گرا و دارای ایده‌هایی متفاوت از هم.
۱۲- اردیبهشت با اسفند: افرادی تودار و خیلی احتیاط کار هستند و توانایی سازگار شدن را دارند.

برای فال و تک نیت رایگان چکاوک کلیک کنید

فال چکاوک

آیدی اینستاگرام: _pishgoo_@

×

ارتباط با منشی استاد چکاوک

× ارسال پیام به منشی استاد چکاوک
تک نیت رایگان در تلگرام