فال چکاوک ثبت نام برای گرفتن تک نیت رایگان

شخصیت شناسی با عطسه

انواع عطسه
انواع عطسه

انواع عطسه

انواع عطسه | عطسه کردن انواع مختلفی دارد و هر کسی به روش خاص خود عطسه می کند. مدل عطسه هر فرد می تواند ویژگی های شخصیت او را نشان دهد. همه افراد به صورتی منحصر به فرد عطسه می کنند. عطسه های به ظاهر بی معنا، تمام آنچه در خود پنهان کرده ایم را بیرون می ریزند و می توانند شخصیت تان را آشکار کنند.آیا با صدای بلند عطسه می کنید یا عطسه های شما پر تکرار هستند؟

همه این ها نشان دهنده چیزی در درون شماست. با این بخش از بحث رازهای جالب شخصیت شناسی چکاوک همراه شوید تا از نحوه عطسه کردنتان دریابید که چه شخصیتی دارید.

چگونه عطسه می کنید؟

زمانی که در دوران فاصله گذاری اجتماعی هستیم، سعی داریم که بیش از همیشه به فکر هم باشیم اما فاصله خود را تا جایی که می توانیم با دیگران حفظ کنیم زیرا عطسه پر از جرم هایی است که در اطراف ما وجود دارد و می تواند انتقال دهنده آلودگی باشد.

بنابراین طریقه ای که فرد عطسه می کند، بسیار مهم است؛ مخصوصاً زمانی که ویروس های زیادی وجود داشته باشد. البته عطسه می تواند چیزهایی در مورد شخصیت ما نیز بیان کند.

عطسه پر تکرار

این نوع عطسه اغلب باعث می شود که افراد در مرکز توجه قرار بگیرند. مثلا افرادی که دوبار پشت سرهم بسیار بلند عطسه می کنند، معمولاً بین دو عطسه حدود یازده ثانیه فاصله اتفاق می افتد و عطسه دوم صدای بلندتری دارد.

بسیاری از الگو های عطسه اغلب بین ۲ الی ۵ بار هستند و بیشتر آن عطسه های بلندی دارند اما صدای همه آن ها بلند نیست. معمولا این افراد از عطسه خود احساس غرور می کنند.

عطسه بی صدا

نوعی عطسه است که نمی خواهد توجه دیگران را به خودش جلب کند. همچنین نشان دهنده کمبود اعتماد به نفس یا نوعی از شخصیت است که می خواهد ویژگی های خود را به منصه ظهور بگذارد اما این افراد معمولاً عقاید خود را به نوعی ابراز می کنند.

عطسه پوزشی

این ها افرادی هستند که می خواهند تاثیر زیادی روی دیگران داشته باشند. احتمالاً شخصیت آرامی دارند و همیشه مودب هستند.

انواع عطسه

انواع عطسه

دقیقا زمانی که سعی دارند عطسه خود را نگه دارند، می توانید درد و رنج و خجالت را در صورت آن ها مشاهده کنید. همچنین سعی دارند که مدام جلوی آن را بگیرند. البته بالاخره صدای عطسه آن ها به گوش بقیه می رسد که معمولاً بعد از آن عذرخواهی می کنند. این نوع تیپ شخصیتی باید سعی کند بیش از هر چیز روی اعتماد به نفس کار کند.

عطسه بلند

تجربیات موجود روی عطسه بلند در موارد نادری برای افرادی اتفاق می افتد که نسبت به حجم صدای عطسه های خود مغرور هستند. معمولا این افراد با عطسه های بلند احساس قدرت می کنند.

تک عطسه و برگرداندن صورت زمان عطسه کردن

اگر تک عطسه می کنید و هنگام عطسه رویتان را از دیگران برمی گردانید، شما شخصیتی گرم و دوست داشتنی دارید، از بحث و جدل بیزارید و حاضرید هر کاری بکنید که با اطرافیان دچار تضاد نشوید. بسیار وفادارید و همیشه آرام هستید و شخصیت وابسته ای دارید. شخصیت حمایت گری دارید و بیشتر اوقات خیلی خوب اطرافیان را تغذیه می کنید.

صدای اچی یا موشی عطسه

این صدا معمولا توسط افرادی شنیده می شود که احساس می کنند حق دارند در جمع دیگران هم عطسه کنند. این اشخاص معمولا به خودشان اعتماد دارند اما سعی دارند که همیشه مسائل را تحت کنترل بگیرند.

عطسه های ریز و سریع

اگر عطسه هایتان ریز و سریع است، شما سرعت عمل بالایی دارید و می توانید به سرعت و بجا تصمیم بگیرید و سعی می کنید کارهایتان را جوری برنامه ریزی کنید که بیشترین کارایی و بازدهی را داشته باشید. شما می توانید یک مدیر و رئیس خوب هم باشید و از نیمه کاره رها کردن متنفرید. عدالت را رعایت کنید و در صورت اجرا نشدن عدالت، عصبی می شوید.

انواع عطسه

عطسه های راحت

این افراد اجازه می دهند که عطسه های آن ها راحت بیرون بریزد. در نتیجه از آن لذت می برند. عطسه آن ها معمولا صدای بلندی دارند و به این موضوع توجه نمی کنند که در چه شرایطی هستند. این افراد اعتماد به نفس خوبی دارند و در محافل اجتماعی احساس راحتی دارند.

تلاش برای عطسه نکردن

این تیپ شخصیتی است که نمی خواهد هیچ گونه سر و صدا و هیاهویی از او شنیده شود. او دوست دارد که همیشه دیگران را شاد نگه دارد. سعی می کند که با دیگران صادق باشد اما به راحتی تاثیر پذیر نخواهد بود.

عطسه های سریالی و پشت سر هم

همان طور که از نامش پیداست، این عطسه ها به شدت تکرار دارند و سریالی هستند و اصلاً تصادفاً ایجاد نمی شوند. این افراد معمولاً هنگام عطسه شرایط خوبی را احساس نمی کنند و از لحاظ اجتماعی احساس ناامیدی دارند.

عطسه پارانوئید

شخصی که عطسه پارانوئید دارد، همیشه به دنبال بقایای به جا مانده از عطسه خود است و می خواهد آن را سریع تر تمیز کند. این شخص معمولاً در مورد ظاهر خود حساس است و در مورد این که دیگران در مورد او چه نظری دارند، نگران می باشد.

برای فال و طالع تک نیت رایگان  چکاوک کلیک کنید

فال چکاوک

آیدی اینستاگرام : _pishgoo_

×

ارتباط با منشی استاد چکاوک

× ارسال پیام به منشی استاد چکاوک
تک نیت رایگان در تلگرام