فال چکاوک ثبت نام برای گرفتن تک نیت رایگان

تعبیر خواب حاملگی

تعبیر خواب حاملگی
تعبیر خواب حاملگی

تعبیر خواب حاملگی | اگر خواب دیده اید. که باردار هستید. و تصور اینکه حامله بودن در خواب چه تعبیری دارد. فکرتان را به خود مشغول کرده است، با چکاوک همراه باشید تا به جستجوی تعبیر خواب خود بپردازید.

جابر مغربی می گوید:

جابر مغربی می‌گوید اگر دختر باکره‌ای در عالم خواب باردار شود، تعبیر و معنی خوبی ندارد. اگر کسی تولد نوزادی را از شکم خود ببیند. بدین معنی است که از نسل او فرزندی به دنیا می‌آید که دارای قدم باشکوه و عظمت برای خانواده‌اش است

منوچهر مطیعی می گوید:

منوچهر مطیعی دیدن زن باردار را در خواب اینگونه تعبیر می‌کند که. دیدن زن باردار در خواب به معنای رویارویی با گناهان می‌باشد و یا نشان دهنده یک غم است که سنگینی می‌کند.

اگر مردی در خواب ببیند که همسرش باردار است، بدین معنی است که که مسئولیت سخت و سنگینی به او محول خواهد شد.

اگر خانمی در خواب ببیند که باردار شده است. نیز تعبیرش غم و اندوه است. که سنگینی آن به اندازه سنگینی یک جنین داخل رحم است.

تعبیر خواب حاملگی | فال چکاوک

تعبیر خواب حاملگی از منظر روانشناسان:

یونگ از روانشناسان بزرگ اینطور می‌گوید که اگر کسی در خواب. خود را حامله و باردار ببیند. در واقع خودش را. در حال رشد و توسعه دیده است. و حامله بودن به زندگی شخصی او اشاره دارد که در حال تغییر است.

همینطور حامله بودن در خواب می‌تواند به ایده‌ها و هدف‌های جدید در ذهن فرد اشاره کند.

تعبیر خواب بارداری

تعبیر خواب حامله بودن دختر مجرد

اگر در خواب ببینید که در حالی که مجرد هستید باردار شده‌اید، شاید تعبیر آن چندان بد نباشد. به عقیده بسیاری از معبران و صاحب نظران در این حوزه، دیدن خواب حاملگی برای دختری که مجرد است، میتواند بیانگر این باشد که شما استعداد یا قدرت درونی خاصی دارید که در حال پرورش است. مثلا اگر ایده خاصی دارید یا در فکر شروع کار جدیدی هستید. این خواب به شما خبر میدهد که در آن کار. موفق شده. در واقع، پروراندن و تولد ایده یا عملکردی در زندگی‌تان می‌تواند خبر از درون خوابتان دهد

تعبیر خواب حامله بودن مادر

اگر در خواب ببینید که مادرتان باردار شده است. باید این خواب را یک هشدار جدی بگیرید چون که اتفاق ناخوشایندی برای مادرتان در راه است. این اتفاق ممکن است یک بیماری شدید باشد پس از او به خوبی مراقبت کنید. و سعی کنید احتیاط کنید. چنین خواب‌هایی گاهی با هدف هشدار در زمان خواب مرور می‌شود.

تعبیر خواب حاملگی | فال چکاوک

تعبیر خواب حامله شدن دیگران

اگر در خواب ببینید که. دوست یا یکی از اقوام حامله است. تعبیر این است که به آن فرد نزدیکتر خواهید شد. در واقع، دیدن خواب باردار شدن یکی از عزیزان و اطرافیان خوب است و به خیر و نیکی از آن یاد می‌شود. صمیمیت و نزدیکی می‌تواند از اصلی‌ترین عامل دیدن چنین خوابی باشد.

انجام تست بارداری در خواب

اگر کسی در خواب تست بارداری انجام دهد، بدین معناست که او در زندگی جدیدش وارد مرحله جدید از شغل، ازدواج و… خواهد شد.

برای فال و تک نیت رایگان چکاوک کلیک کنید

فال چکاوک

آیدی اینستاگرام: _pishgoo_@

×

ارتباط با منشی استاد چکاوک

× ارسال پیام به منشی استاد چکاوک
تک نیت رایگان در تلگرام