فال چکاوک ثبت نام برای گرفتن تک نیت رایگان

راز اعداد فرشتگان و رمز گشایی این اعداد | فال چکاوک

فال چکاوک
فال چکاوک

راز اعداد فرشتگان

راز اعداد فرشتگان | فرشتگان برای برقراری ارتباط با انسان از اعداد استفاده می‌کنند. اگرچه شاید برای برخی از افراد این موضوع غیر قابل باور باشد، اما بسیاری از مردم به راز اعداد فرشتگان اعتقاد دارند و توسط آن‌ها با فرشته نگهبان خود ارتباط برقرار می‌کنند.


بیشتر بخوانید :

طالع بینی ازدواج بر مبنای ماه تولد | فال چکاوک

سنگ متولدین هر ماه | فال چکاوک

سرکتاب چکاوک/تک نیت رایگان

بسیاری از مردم دنیا معتقدند که دنیای بیرون در حال تلاش برای برقراری ارتباط با ماست و می‌خواهد پیامی را به ما برساند. طالع‌بینی، فال‌ قهوه، تاروت و علم عددشناسی از مهمترین روش‌هایی است که بسیاری از مردم سعی دارند با استفاده از آن از آینده و حال خود اطلاع پیدا کنند. اعداد تنها یک عدد ساده برای محاسبات نیستند و هر یک از آنها می‌توانند حاوی پیام مهمی برای شما باشد…اعداد مورد استفاده فرشتگان اعداد خاصی هستند که بسیاری از مردم اعتقاد دارند . اگر آنها را در جایی مثل ساعت، تاریخ، شماره تلفن یا مواردی مانند آن دیدید می‌توانید با استفاده از رمزگشایی اعداد فرشتگان به پیغام آنها برای خود برسید. در صورتی که تمایل دارید با این این روش، یعنی اعداد خاص فرشتگان برای شما آشنا شوید. با ما همراه باشید.

در مطلب راز اعداد فرشتگان می‌خوانید :

  • رمزگشایی اعداد فرشتگان
  • راز اعداد خاص و تکرار شونده فرشتگان
  • رمزگشایی اعداد فرشتگان


افرادی که به اعداد فرشتگان اعتقاد دارند، معتقد هستند که هرکس فرشته نگهبان مخصوصی دارد که تنها هدفش کمک و نگهبانی از اوست و همیشه در تلاش است تا با او ارتباط برقرار کند و او را از اتفاقات خوب و بد زندگی‌اش آگاه کند. یکی از مهمترین راه‌های ارتباط فرشتگان با انسان،فرستادن پیام از طریق اعداد خاص است.

اعداد خاص فرشتگان معمولا اعداد تکرار شونده از صفر تا ۹ یا اعدادی با ترتیب صعوی یا نزولی مثل ۱۲۳۴ یا ۶۵۴ هستند. شما ممکن است این اعداد را روی پلاک ماشین، قبض و صورتحساب یا به صورت زمزمه درگوش خود بشنوید. لازم به ذکر است که که اعداد خاص فرشتگان چندین بار در روز و به طور مرتب برای شما ارسال نمی‌شوند و نباید انتظار داشته باشید که برای هر اتفاق و سوال به شما پیام بدهند یا اینکه در همان لحظه‌ای که می‌خواهید با ارسال پیام، شما را از وجود خود مطلع کنند. برای رمزگشایی اعداد فرشتگان ابتدا باید این اعداد را به صورت درست دریافت کرد و این قدرت را داشت که در بین مشغله‌های کاری و شخصی از آنها غفلت نکرد. لذا رسیدن به راز اعداد فرشتگان باید مراحل زیر را انجام دهید.

راز اعداد فرشتگان

۱. تقویت دنیای درون

دورین ویرچو در کتاب خود به نام “شفا با فرشتگان” می‌گوید: “فرشتگان همیشه در تلاش هستند تا توجه ما را جلب کنند و با ما ارتباط برقرار کنند با این حال بسیاری انسان‌ها به طور معمول این نشانه‌ها را نادیده می‌گیرند و متوجه پیغام آنها نمی‌شوند.”از مهم‌ترین مواردی که دنیای درون شما و افکارتان را تقویت می‌کند مدیتیشن، مراقبه، ورزش کردن منظم و نماز خواندن است. با انجام مرتب و روزانه این فعالیت‌ها می‌توانید از نیروی تمرکز بهره ببرید و دنیای اطراف خود را با دقت و توجه بیشتری نگاه کنید و جزئیاتی را که هیچ وقت به آن توجه نداشتید را ببینید. انجام کارهایی که وجود شما را پر از انرژی‌های منفی می‌کند مانند دروغ گفتن و تهمت زدن، مشاجره کردن و… می‌تواند روند تقویت دنیای درون و پاکسازی آن را به تعویق بیاندازد و به عکس، جذب انرژی مثبت در زندگی و وجود خود باعث تسریع آن می‌گردد.

۲. تقویت قوه شنوایی

برای اینکه بتوانید زمزمه فرشته نگهبان خود را بشنوید باید قوه شنوایی خود را تقویت کنید. این کار با انجام روزه سکوت به طور مرتب و روزانه امکان‌پذیر است. کافی است ساعت مشخصی از روز را در نظر بگیرید و برای مدتی سکوت کنید و تنها به صداهایی که می شنوید گوش دهید و تا جایی که گوش شما توانایی شنیدن آن را دارد آن را بشنوید و دنبال کنید.

۳. برقراری ارتباط با خداوند و فرشتگان

اینکه هر روز با خدای خود و فرشته نگبان خود صحبت کنید و باور داشته باشید که آنها صدای شما را می‌شنوند و به آن پاسخ مناسبی خواهند داد باعث می‌شود که به نشانه‌های اطراف خود دقیق‌تر شوید و حس کنید که با آنها در ارتباط هستید و خداوند شما را فراموش نکرده است. در مواردی که به کمک آنها نیاز دارید می‌توانید به طور مرتب و روزانه خداوند را صدا کنید و از او درخواست کنید که از طریق فرشته نگهبان به شما کمک کند. برقراری ارتباط با خداوند و فرشتگان در زمان‌ها و مکان‌هایی که انرژی مثبت بیشتری با خود به همراه دارد باعث می‌شود . که ارتباط بهتر و قوی‌تری صورت بگیرد. برای مثال ثابت شده که در هنگام طلوع آفتاب انرژی مثبت زیادی وجود دارد که شما می‌توانید با دعا کردن در آن زمان از این انرژی بهره‌مند شوید و احساس بهتری پیدا کنید.

راز اعداد فرشتگان

هر یک از اعداد فرشتگان، بسته به موقعیت شما مفهوم خاصی را به همراه دارد که در این قسمت میخواهیم راز و پیام واقعی مهم ترین و متداول ترین این اعداد را به شما معرفی کنیم.

۱. عدد ۰۰۰۰ یا ساعت ۰۰:۰۰

از آن‌ جایی که عدد صفر نشان از حلقه بی‌نهایت در بیکرانه عالم را دارد می‌توان نتیجه گرفت که عدد صفر به طور کلی نشان‌گر خداوند بی‌کران و تمام‌نشدنی است. عدد تکرار شونده ۰۰۰۰ یا ۰۰:۰۰ به این معنی است که ارتباط شما با خداوند قوی است و از خواسته و درخواست کمک شما خبر دارد و باید به پیغام‌های بعدی او از طریق فرشته نگهبان خودتان توجه کنید.

۲. عدد تکرارشونده ۱۱۱

پیام این عدد برای شما این است که متمرکز باشید و به ندای درونی خود گوش کنید و هر چیزی که به آن در حال فکر کردن و آرزو کردن هستید در حال به تحقق رسیدن از طریق خداوند است. پس مثبت بمانید و وجود خود را از ترس و شک پاک کنید.

۳. عدد تکرار شونده ۴۴۴

عدد ۴ نشانگر چهار عنصر اصلی زمین یعنی آب، آتش، خاک و باد است. بنابراین وجود آن در اعداد خاص فرشتگان به این معنی است که با طبیعت ارتباط بیشتری داشته باشی و به زیبایی‌های آن توجه کنی همچنین از این عدد میتوان فهمید که خداوند و فرشته‌ نگهبان در حال رساندن تو به خواسته‌ات هستند و به تو در این راه کمک می‌کنند.

راز اعداد فرشتگان

۴. عدد صعودی ۱۲۳

پیام این عدد برای شما این است، از مواردی که زمان، پول و انرژی شما را بیهوده هدر می‌دهند، دوری کنید و برای حذف آن از ندای درون خود کمک بگیرید. ساده‌تر کردن زندگی و حذف موارد غیرضروری افکار جدیدی را برای شما به همراه می‌آورد که جواب خواسته‌تان را دریافت خواهید کرد.

۵. عدد ۱۲۱۲ یا ۱۲:۱۲

این عدد درباره رهایی از دغدغه‌ها و نگرانی‌هایی است که فرد دارد. به او پیشنهاد می‌شود که به جای تمرکز بر روی مشکلات و اتفاقات آینده تنها به اهداف و علایق خود توجه کند. عدد ۱۲۱۲ از شما می‌خواهد که مثبت بمانید و از استعداد خود برای پیشرفت خود و دیگران استفاده کنید.

۶. عدد تکرار شونده ۲۲۲۲ یا ۲۲:۲۲

به طور کلی عدد ۲ به داشتن ایمان قوی از دست ندادن آن اشاره می‌کند. فرشته نگهبان شما به شما می‌گوید که صبر داشته باشید و عجله نکنید. زیرا در صورتی که ایمان قوی داشته و خوش‌بین باشید به نتیجه خوبی خواهید رسید.

سخن آخر

پیام‌های فرشته نگهبان به ما همراه با ندای درونی و حس ششم انسان همراه است. پس نباید در همه اعدادی که در طول روز می‌توانید ببینید حساسیت به خرج داد و خودتان، دیگران و حتی فرشته نگهبان را کلافه کنید! بنابراین آرامش داشته باشید و بدانید که پیام درست فرشته نگهبان تنها در صورت داشتن آرامش درونی و داشتن ارتباط قوی با منبع بی‌کران انرژی مثبت یعنی خداوند صورت می‌گیرد و در این صورت شما هیچ پیام مهمی را از دست نخواهید داد. نظر شما درباره راز اعداد فرشتگان چیست؟ آیا تجربه خاصی درباره این اعداد و پیام‌های فرشتگان دارید؟

برای فال و طالع تک نیت رایگان  چکاوک کلیک کنید

فال چکاوک

ایدی تلگرام : Chaakkavvakk

×

ارتباط با منشی استاد چکاوک

× ارسال پیام به منشی استاد چکاوک
تک نیت رایگان در تلگرام