فال چکاوک ثبت نام برای گرفتن تک نیت رایگان

سنگ متولدین هر ماه | فال چکاوک

فال چکاوک
فال چکاوک

سنگ ماه تولد

سنگ‌ ماه تولد هر کس تاثیری جادویی بر وی دارد. با سنگ مخصوص هر ماه و خواص جادویی هر سنگ برای متولدین آن ماه در چکاوک آشنا خواهید شد.

مطالب بیشتر :

تعبیر انگور در فال قهوه چیست؟ | دیدن انگور در فال قهوه

فال شمع|تک نیت رایگان چکاوک

چشم زخم واقعیت دارد یا خرافه است؟ | دعا و طلسم چکاوک

برای اين‌که عشق بين خود و همسرتان را افزايش دهيد گردن‌بندی از لاجورد به گردن بياويزيد، چون لاجورد عشق و دوستی را زياد می‌کند. هريک از سنگ‌هاي موجود در طبيعت خاصيتی ويژه و منحصربه‌فرد دارد. انرژی از امواج کيهانی عبور می‌کند و به واسطه سنگ‌هايی که بر گردن آويخته‌ايد يا به نحوی با بدن شما در تماس قرار گرفته‌اند به شما منتقل می شود. علاوه بر اين دانشمندان بر اين باورند که هر سنگ با متولد ماه خاصی ارتباط بيشتر و بهتری برقرار می‌کند و می‌تواند براي درمان بيماری‌ها يا متعادل‌کردن قوای روحی و دماغی او مثمر ثمر باشد. به خاطر داشته باشيد که براي متولدين هرماه، علاوه بر سنگ مخصوص خود او، ممکن است چندين سنگ ديگر هم مفيد باشد. شما سنگ‌ها را چقدر می‌شناسيد و درباره آنها چه اطلاعاتی داريد؟ چه سنگی برای شما مفید است؟

سنگ ماه فروردين : الماس

الماس، يکي از گران‌بهاترين و زيباترين سنگ‌های موجود در طبيعت با متولدين فروردين ارتباط بيشتری برقرار می‌کند. اين سنگ اعتماد به نفس را افزايش می‌دهد و احساس شکست‌ناپذيری را در انسان تقويت می‌کند. الماس يکي از قديمی‌ترين سنگ‌های موجود در طبيعت است که خاصيت تصفيه‌کنندگي دارد و مخصوصا روي کارکرد کليه‌ها و مثانه اثر مثبتی می‌گذارد. علاوه بر آن کارايی و قدرت سنگ‌های ديگر را هم افزايش می‌دهد. فراموش نکنيد متولد هر ماهی هستيد و از هر سنگی استفاده می‌کنيد افزودن الماس به گردن بند خود را از ياد نبريد.

سنگ متولدین ارديبهشت : زمرد

سنگ متولدين ماه ميانی بهار، زمرد است. زمرد از زمان خيلي دور به عنوان سنگ‌درمانی به کار می‌رفته است. يکي از مهم‌ترين ويژگی‌های آن اين است که روح و جسم را با هم متعادل می‌کند. اين سنگ روی تيروئيد و تصلب شرائين اثر می‌گذارد و در مورد بيمارانی که پارکينسون دارند يا مبتلا به صرع هستند روند درمان را بهبود می‌بخشد. زمرد فشار خون و بيماری قلبی را نيز کنترل می‌کند. در زمان‌های گذشته برای درمان بچه‌های کوچک هنگامی که به تب مبتلا میشدند مورد استفاده قرار می‌گرفته است. اين سنگ ادراکات شهودی را افزايش می‌دهد و در ايجاد نبوغ تاثير دارد. يوگی‌ها و کسانی که مديتيشن می‌کنند اعتقاد دارند وقتی زمرد همراه دارند زودتر به تمرکز می‌رسند.

سنگ متولدین خرداد : مروارید

سنگ اختصاصی متولدین خرداد ماه مروارید است. به مروارید، داروی جادویی نیز می‌گویند. این سنگ روی اعصاب و کلیه عضلات اثر مثبت می‌گذارد و بیماری‌های ناشی از کمبود کلسیم را برطرف می‌کند. مروارید نیروی حیات را افزایش می‌دهد و ضد اضطراب عمل می‌کند. علاوه بر آن همراه داشتن مروارید باعث می‌شود قوه ابتکار شما بهتر عمل کند و خلاقیت‌تان افزایش یابد.

سنگ ماه تولد

سنگ متولدین تير : گارنت

همچنین سنگ متولدین نخستین ماه تابستان «گارنت» است که به رنگ تیره و شبیه یاقوت قرمز در طبیعت دیده می‌شود. گارنت سنگ حامی مسافرینی است که با کشتی سفر می‌کنند. این سنگ برای استحکام دیواره‌های سرخرگ، تقویت چشم و درمان سرطان در مراحل اولیه آن کارایی دارد. اثرات این سنگ میان زنان بیشتر نمایان می‌شود. گارنت بیماری‌های زنانگی را بهبود می‌بخشد و بر درمان اختلالات قاعدگی اثر مثبت می گذارد.

سنگ ماه مرداد : پريدوت و اونيکس

پریدوت و اونیکس سنگ‌های متولدین مرداد ماه هستند. اونیکس سنگی شبیه عقیق است که به رنگ سیاه یافت می‌شود. این سنگ برای درمان اعتیاد مورد مصرف دارد. به نظر می‌رسد از آن جا که اونیکس اعتماد به نفس و دلگرمی را افزایش می‌دهد از گرایش افراد به سوی اعتیاد می‌کاهد. اونیکس روی سیاهرگ‌ها و مفاصل بخصوص در افرادی که که دچار نقرس هستند اثر مثبتی می‌گذارد و از لحاظ روانی موجب ازدیاد هماهنگی روحی انسان می‌شود.

سنگ ماه شهريور : ياقوت کبود

یاقوت کبود سنگ مخصوص متولدین شهریور ماه است. این سنگ دارای خاصیت شفابخشی است و روی سلول‌های پوست، مو و ناخن خیلی تاثیر می‌گذارد. یاقوت کبود از ریزش مو جلوگیری می‌کند و سیستم عصبی را بهبود می‌بخشد. این سنگ درد را کاهش می‌دهد و برای بیماری‌های مزمنی مثل روماتیسم و نقرس اثر مثبت دارد. علاوه بر آن برای درمان سرگیجه و جلوگیری از خونریزی زخم ها به کار می‌رود.

سنگ ماه تولد

سنگ متولدین مهر : مونستون و اوپال

متولدین مهرماه می‌توانند از سنگ‌های مونستون و اوپال استفاده کنند. مونستون چندین رنگ دارد. سفید مایل به آبی، مایل به سبز و مایل به صورتی آن در طبیعت یافت می‌شود. سنگی است که روی اختلالات هورمونی خیلی تاثیر مثبتی دارد بخصوص شیر مادران را افزایش می‌دهد. این سنگ روی تیروئید هم اثر مثبت دارد و باعث می‌شود موانع احساسی شخص از بین برود. اوپال از خانواده عقیق است و سنگی است که در کشور استرالیا به دست می‌آید. این سنگ روی التهابات روده و معده موثر است و بر جریان خون نیز اثر می‌گذارد. از این سنگ به طلسم خوشبختی نیز یاد شده است. در گذشته مرسوم بوده که از اشخاص مبتلا به افسردگی، درخواست می‌کردند به اوپال سیاه نگاه کنند چون اعتقاد داشتند این کار افسردگی آنها را از بین می‌برده است.

سنگ ماه تولد

سنگ متولدین آبان : سيترين و ياقوت قرمز

سیترین و یاقوت قرمز سنگ‌های متولدین این ماه هستند. یاقوت قرمز برای بیماری‌های ویروسی و اپیدمی، همچنین درمان تب مفید است. این سنگ بیحسی و رخوت را از بین می‌برد و از زایمان زودرس جلوگیری می‌کند. یاقوت قرمز ایمنی بدن را افزایش می‌دهد و از لحاظ روانی هم باعث رهایی از وابستگی‌های روانی می‌شود. از زمان قدیم متداول بوده که به زوج‌های جوان توصیه می‌شده این سنگ را برای وفای بیشتر نسبت به شریک زندگی به گردن بیاویزند.

سنگ ماه آذر : سنگ فيروزه

رسیدیم به متولدین آذرماه و سنگ فیروزه. از سنگ فیروزه به عنوان سنگ حامی یاد شده است. معروف است که در اروپا خلبانان و مهمانداران هواپیما برای ایمنی در سفر از فیروزه استفاده می‌کنند. چون این سنگ از سقوط جلوگیری می‌کند. فیروزه بر روی عملکرد نادرست کبد اثر می‌گذارد و قدرت و سوی چشم را افزایش می‌دهد. فیروزه ضد افسردگی است، نشاط آور می‌آورد و التهبات پوستی را فرو می‌نشاند.

سنگ ماه تولد

سنگ متولدین دی ماه :

نکته عجیبی است! متولدین دی ماه سنگ مخصوص به خود ندارند اما در عوض همه سنگ‌ها با تمام خواص‌شان برای آن‌ها مفید هستند. پس آزاد هستید با توجه به علاقه و تمایل‌تان هر سنگی را که می‌خواهید انتخاب کنید.

سنگ متولدین بهمن : آماتيست

آماتیست، سنگ کریستالی بنفشی که به اضطراب پایان می‌دهد سنگ متولدین بهمن‌ماه است. این سنگ ضد اضطراب و کابوس است و برای کسانی که بدخواب هستند یا مدام کابوس می‌بینند توصیه شده است. تجربه نشان داده است که افراد مضطرب وقتی آماتیست همراه خود دارند به آرامش می‌رسند.

سنگ متولدین اسفند : مرجان

متولدین آخرین ماه سال با مرجان پیوند برقرار می‌کنند. مرجان از گیاه دریایی به دست می‌آید و از رنگ قرمز پررنگ تا گلبهی و صورتی یافت می‌شود. چون منشاء آن کلسیم است روی بیماری استخوان‌ها بخصوص راشیتیسم تاثیر مثبت می‌گذارد. مرجان برای استحکام دندان‌ها مفید است و انعطاف‌پذیری را هم تقویت می‌کند. متولدین اسفندی که به راحتی نمی‌توانند خود را با محیط وفق دهند با همراه داشتن مرجان می‌توانند بر این ضعف فائق آیند.

برای فال و طالع تک نیت رایگان  چکاوک کلیک کنید

فال چکاوک

ایدی تلگرام : Chaakkavvakk

×

ارتباط با منشی استاد چکاوک

× ارسال پیام به منشی استاد چکاوک
تک نیت رایگان در تلگرام