فال چکاوک ثبت نام برای گرفتن تک نیت رایگان

فال انبیا

فال انبیا
فال انبیا

فال انبیا | هر فردی بسته به سلیقه و یا به نوعی عقیده و ایمانی که دارد اقدام به گرفتن فال می‌نماید. یکی از این فــال ها، فـال انبیـا است که طرفداران خودش را دارد.

فال انـبیا جزو فـال های قدیمی پر طرفدار در بین ایرانیان می باشد که روزانه تعداد بسیاری از افراد از آن برای پیش بینی کارها و امورات زندگی خود استفاده می کند.

فال چکاوک

این فال پس از فال حافظ از رایج ترین شیوه های دریافت اطلاعات از سرنوشت مخاطب فال است که در بهبود زندگی شخصی و اجتماعی افراد تاثیرات به سزایی دارد. در فال انـبـیاء الهی بر مبنای نیت شخص. اشعار و متونی خوانده می شود که حاوی داده ها و مفروضاتی از آینده و بخت مخاطب فال است.

در این ابیات. اصولا نام یکی از پیامبران الهی برده می شود و وظیفه فرد متقاضی بهره گیری از خصوصیات اخلاقی و ارزشمند پیامبر مذکور در راستای کیفیت زندگی است.

فال انبیا

آداب فال

شاخص ترین آداب فال انبـیاء. خواندن سوره حمد و سپس نیت خالصانه است.

در واقع فرد خواهان فال باید پس از خواندن سوره مبارکه حمد نیت خود را کاملا صادقانه بیان کرده ، در نهایت برای دریافت پاسخ مناسب خود به پیامبران بزرگوار الهی متوسل شود.

نحوه گرفتن فال

ابتدا ، چند نفس عمیق بکشید و کاملا آرام باشید

سپس سوره حمد را بخوانید

نیت کنید و با چشمان بسته. انگشت اشاره خود را به روی شکل پایین بگذارید

چشم ها را گشوده. و نام پیامبری که انگشت شما به سمت آن اشاره دارد در زیر بیابید و فال خود را بخوانید .

فال انبیا | فال چکاوک

فـال حضرت محمد (ع)

ای صاحب فال خوش اقبال ، بر تو بشارت باد که بر اثر لیاقت و کفایتی که ابراز خواهی نمود. میان فامیل و طایفه خود به مقام شامخی خواهی رسید که مورد حسد دیگران خواهی گرفت.

لیکن خداوند دانا و توانا. تو را حمایت می کند. و تو را از گزند و چشم زخم دیگران مصون میدارد، شکر خدای رابجای آور و سعی کن موقعیتی را که نصیب تو میگردد همواره با خلق و خوی پسندیده حفظ کنی تا سرافراز بمانی.

فال انبیا

فال حضرت یوسف (ع)

در تفسیر فال حضرت یوسف این . چنین آمده که : .ای صاحب فال به سخنان ارزشمند بزرگان ادب توجه کن .

خصیصه بخشش را در خود. پرورش ده و برای رسیدن. به اهداف متعالی. خود از توسل به خداوند رحمان و رحیم اجتناب مکن.

فال حضرت زکریا (ع)

در معانی این فال آمده است که . از شتاب زدگی در انجام کارهای خود دوری کنید. چرا که عملی شیطانی است و پشیمانی به بار می آورد.

اما بشارت می دهد که در آینده ای نه چندان دور فرزندانی صالح و مبارک در زندگانی شما وارد می شوند.

افزون بر آن سفری در پیش دارید که ، مزایا بسیاری برای شما دارد پس غم را به اندیشه . باطن خود راه ندهید تا رستگار شوید.

فال انبیا |فال حضرت زکریا

فال حضرت اسحاق (ع)

این فال بسیار نیک است و همواره آدمی را به امیدواری و خوش بینی در زندگی دعوت می کند.

در تفسیر آینده ای درخشان، تجارتی پر رونق. پیوندی خوش فرجام. و بازگشت اموال از دست رفته به صاحب فال بشارت داده می شود.

فال انبیا

فال حضرت آدم (ع)

تفسیر این فال این است که بدان و آگاه باش که ستاره بخت تو بلند است . همواره مورد لطف و عنایت پروردگاری . آنچه را خواسته ای بر تو ارزانی داشته است، پس شکرانه نعمت، بجای آور. در هر کاری بخدا توکل کن و از مکر شیطان و شیطان صفتان بپرهیز و با مردم دانا درآمیز و از نزاع و جدل، بگریز . از تولید نسل زیادتر از دو فرزند خودداری کن که هر حاجتی داشته باشی با استعانت از ذات پروردگار دانا و توانا ،برآورده می شود.

فال حضرت اسماعیل (ع)

فال حضرت اسماعیل به این معناست که نعمت های خدا را شکر بگو و آنقدر کفر نعمت نگو. شاید خواسته ی پروردگار چیزی دیگر است که تو از آن بی خبری. به خداوند اعتماد داشته باش که قطعا او صلاح کار ما را بهتر میداند.

فال حضرت سلیمان (ع)

تفسیر این است که قصد کاری داری و به دنبال انباشته کردن ثروت و مال زیاد هستی. در کارت تمام جوانب را در نظر بگیر که به هدفت خواهی رسید. در کارت از توکل به خدا غافل نشو و همیشه کمک او را طلب کن.

فال حضرت ابراهیم (ع)

ای صاحب فال ، اقبال تو بلند و در طالع سعد است . در طول همین سال ، فرجی در کار تو ایجاد می شود . که مشکل گشای. کار بسته تو است. شکر خدای را بجای آور و با خلق خوش، با مردم سازش داشته باش تا آسایش داشته باشی . از نگرانی خلاص گردی که خداوند تبارک و تعالی با تو است. پس تو هم با خدا باش و از تمام اندیشه های مخرب رها باش تا رستگار شوی.

فال انبیا

فال حضرت ادریس (ع)

ای صاحب فال ، بدان بزودی ، شیطان تو را وسوسه می کند و از کاری که میخواهی انجام بدهی باز میدارد. از قصد ابلیس بپرهیز و آنچه را می آموزی به دیگران بیاموز . از تعلیم و تعلم کوتاهی مکن تا به مقامی که میخواهی برسی و سربلند و سرافراز باشی.

فال انبیا | فال حضرت ادریس

فال حضرت هارون (ع)

از جانب یکی از بستگانت، به تو خیری خواهد رسید و کسب و کار تو رونق خواهد یافت. اما فراموش نکن که پس از کسب ثروت، مالت را به دیگران انفاق کنی و از کمک به نیازمندان دوری نکنی.

فال حضرت الیاس (ع)

ای صاحب فال، همواره بکوش تا خود باشی و روی پای خود بایستی . هرگز خود را با دیگران مقایسه مکن که جز یاس و نا امیدی چیزی ندارد. هیچگاه غبطه دیگران را مخور که چرا فلانی چنین شد. من نشدم یا فلان شخص خواست چنان بشود و نشد لذا من هم نمیتوانم بشوم. پس همت بلند دار، که مردان روزگار. از همت بلند. به جائی رسیده اند . سعی کن احساس حقارت . نکنی تا به آنچه میخواهی برسی.

فال حضرت ایوب (ع)

ای صاحب فال،بدان و آگاه باش، چنانچه در سرت فکر جدال یا نزاع با خانواده یا خاندانی باشد، شکست با توست. اگر حیله در کارت باشد، بر ملا خواهد شد. که نتیجه ای جز رسوائی ندارد، پس صبر و تحمل داشته باش که به لطف پروردگار قصد تسخیر آنچه را داری. با صبر و شکیبایی به دست آری و از خفت و خواری در امان مانی.

فال انبیا

فال حضرت خضر (ع)

ای صاحب فال ، بر تو بشارت باد که بر اثر لیاقت و کفایتی که از خود. ابراز میداری میان مردم صاحب جاه و جلال و عزت بی زوال خواهی شد . در دولت به روی تو باز میگردد و زندگی خوبی برای تو اغاز میگردد . از محنت و اندوه رهایی خواهی یافت و به مراد خویش خواهی رسید. حرمت بزرگان را حفظ کن تا حرمت و عزت تو محفوظ بماند و رستگار شوی.

فال حضرت داوود (ع)

ای صاحب فال، غم و اندوه به خود راه مده و توکل به ذات پروردگار کن که بزودی در دولت بر روی تو باز میگردد . تو خوشبخت خواهی شد. قدر این نعمت را بدان و شکرانه خداوند بجای بیاور و با مردم مدارا کن . از گناه بپرهیز و تقوا پیشه کن تا به آنچه که میخواهی برسی.

فال حضرت هود (ع)

حضرت هود فال را بر این معنا می داند که بیماری داری که فکر تو را پریشان کرده. خداوند به زودی بیمارت را شفا خواهد داد و فکر تو آسوده خواهد شد. خداوند لطفش همیشه شامل بندگانش میشود.پس به لطف خدا ایمان داشته باش.

فال حضرت موسی (ع)

ای صاحب فال، عده ای به تو ظنین هستند و اعمال تو را نمی پسندند و در فکر نیرنگی هستند که تو را رسوا کنند . ولیکن با لطف پروردگار مکر و حیله ای در اثر نخواهد کرد و تو از گزند بدخواهان در امان خواهی بود. بزودی از پریشانی و غم اندوه خلاص میشوی و روح افسرده تو شادمان میگردد. شکرانه این محبت الهی را بجای آور و با مخالفین مدارا کن تا آسیبی به تو نرسد.

فال حضرت نوح (ع)

ای صاحب فال . تو در جایی قرار گرفته ای که . روح تو را عذاب می دهد . مرتب رنج میبری ولی با استعانت از ذات پروردگار بزودی روح تو از هر تفکر ناصواب آسوده می گردد . و از گرفتاریهای موجود خلاص می گردی . کاری مشروع به تو پیشنهاد می شود که از آن کار بهره مند خواهی شد . و از بند خیالات واهی ، نجات پیدا میکنی و آسوده خاطر می شوی.

فال انبیا

فال حضرت عیسی (ع)

بدان که به نيتي که داري به زودي از تمام مشکلات و غم ها رها ميشوي و عمرت دراز تر خواهد شد. سعي کن در ادامه ي راه دوستان خوب برگزيني.سفري در انتظار توست. به آن سفر برو و بدان که دعاي خير پدر و مادرت نگهدارت خواهد بود.به يار خود خواهي رسيد . و دلت را صاف کن که آينده تو روشن خواهد بود.

فال حضرت شیث (ع)

ای صاحب فال اندوهگین و غمناک مباش و به دنیا دل مبند و به فکر دنیا مباش. آنچه مشیت الهی باشد پذیرا باش و شکر نعمت،بجای آور . خود را بیهوده میازار که این دنیای غدار و حیله گر و جفاکار، به کسی وفا کرده . پس از هر جهت آسوده خاطر باش و با آنچه از طرف خداوند برای تو مقرر گردیده اکتفا کن . و دعا کن که اوضاع و احوال تو بدتر از این نشود .

فال انبیا

فال حضرت یحیی (ع)

ای صاحب فال ، برتو بشارت باد كه بزودی اسباب آسایش تو فراهم می گردد . و از غم و اندوهی كه داری خلاص می شوی و اگر هر قصدی داشته باشی اسباب آن فراهم می شود. سعی كن تصمیم عجولانه نگیری و راز خود را به نامحرم نگویی .و هر روزی كه گذشت . غصه آن را نخوری و از آن روز برای بهبود . فردای بهتر، بهتر بگیری و هر روزت را بهتر از روز پیش گردانی و شكر خدای بجای آری كه موفق و درستگار خواهی شد.

فال حضرت شعیب (ع)

ای صاحب فال،در كنف لطف خداوندگار ، روزگار با تو همراه است شكرانه نعمتهای بی دریغ خداوندی. بجای آور و از لطف و كرم بی زوال خداوندی غافل مباش كه هر عمل نیك و بدی كه می بینی . در دست قدرتمند خالق یكتاست و تا كنون هر چه از خدا خواسته ای از تو دریغ نفرموده و نخواهد فرمود. آنچه را طلب می كنی به تو عطا می فرماید ، پس او را ستایش كن و از او غافل مشو تا رستگار باشی.

فال حضرت یونس (ع)

ای صاحب فال ، بدان كه بخت با تو یار است و با خانواده ای ثروتمند وصلت خواهی كرد . كه از وصلت عواید زیادی نصیب تو خواهد شد.

شكر این نعمت بجای آور و به عبادت كوش و لباس دیانت پوش و خدای را مكن . فراموش و همواره به هوش باش و از احوال دردمندان غافل مباش كه مؤید و موفق خواهی بود.

فال انبیا

فال حضرت صالح (ع)

ای صاحب فال ، عده ای با مكر و حیله و تزویر ، قصد فریب تو را دارند . كه بهتر است بی خیال باشی و به روی خود نیاوری كه . به لطف عنایت پروردگار. كاری از پیش نمی برند و به تو گزندی نتوانند زد و تو از مكر آنها مطلع می شوی و آنها رسوا می شوند.

توكل به خدا كن و در انتخاب دوست دقت كن . و به هركس زود اعتماد مكن و راز خود را با كسی مگو ، تا موفق و كامكار باشی.

گرفتن فال . انبیـاء فقط در کنار. تصمیم شما برای توفیق و سعادت و آشنایی با . احادیث و سخنان انبیاء الهی است..

امام رضا (ع) می‌فرماید:

“مَن سَألَ اللّه َ التَّوفیقَ و لَم یَجتَهِد فَقَدِ استَهزَأَ بِنَفسِهِ”

“هر کس از خدا توفیق بخواهد و تلاش نکند، خود را مسخره کرده است.”

برای فال و تک نیت رایگان چکاوک کلیک کنید

فال چکاوک

آیدی اینستاگرام: _pishgoo_@

×

ارتباط با منشی استاد چکاوک

× ارسال پیام به منشی استاد چکاوک
تک نیت رایگان در تلگرام