فال چکاوک ثبت نام برای گرفتن تک نیت رایگان

فال تاروت/فال چکاوک /تک نیت رایگان

فال تاروت/فال چکاوک /تک نیت رایگان , تاروت (/ ˈtæroʊ /؛ برای اولین بار به عنوان trionfi و بعداً به عنوان تاروچی یا تاروک شناخته شد) یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم در مناطق مختلف اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند.

در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

برای فال و طالع تک نیت رایگان  چکاوک کلیک کنید

فال چکاوک

ایدی تلگرام Chaakkavvakk@

این کارت ها دارای ۴ خال به نام عصا یا چوب چوگان (در پیشگویی از طریق تاروت، به عنوان چوب دستی در نظر گرفته می شوند)، سکه (که به عنوان دایره یا ستاره پنج پر در طالع بینی شناخته می شود)، شمشیر و فنجان می باشد.

این خال ها، بسیار شبیه کارت های تاروت امروزی برای پیشگویی بوده و هنوز هم در ایتالیا سنتی، اسپانیا و پرتقال مورد استفاده هستند.

اولین دسته از کارت های تاروت ثبت شده در تاریخ، مربوط به سال ۱۴۴۰ تا ۱۴۵۰ در میلان، فرارا، فلورانس و بولونیا بوده و در آن زمان، کارت های حکم (خال آتو) فرعی با تصاویر نمادین، به ۴ خال اصلی اضافه شدند.

فال تاروت کبیر, فال تاروت 10 کارتی

تفسیر کارت ها

اولین شواهد استفاده از کارت های تاروت برای فال گیری، از دست نوشته های گمنامی بدست آمده که در آن، اصول اولیه پیشگویی و معانی کارت های تاروکو بولونیایی ذکر شده است.

تاروت محرمانه، با استفاده از تاروت مارسی، توسط آنتونی کرت و ژان باپتیست آلیته (اتیلا)، در دهه ۱۷۸۰، در پاریس محبوب شد.

بازیکنان تاروت فرانسوی، حدود سال ۱۹۰۰، تاروت مارسی را به نفع تاروت نووو کنار گذاشتند.، در نتیجه، الگوهای تاروت مارسی اکنون بیشتر توسط پیش گویان مورد استفاده قرار می گیرد.

فال تاروت چکاوک , «تاروت» مجموعه‌ای از کارت‌های بازی است .که از نیمه قرن ۱۵ام میلادی در قسمت‌های مختلف اروپا مانند فرانسه و ایتالیا برای ورق بازی. گروهی مورد استفاده قرار می‌گرفته‌است.

از اواخر قرن ۱۸ام تا به امروز پیروان آن و نهانجویان (کاوشگران دانش‌های مخفی و راز آلود)، تاروت را وسیله‌ای برای پیشگویی یا حتی گذرگاهی در سیر بعد ذهنی. و روحانی قلمداد می‌کنند.

در صورت نیاز برای گرفتن انواع طالع به صورت آنلاین با استاد چکاوک. و گرفتن وقت با منشی در ارتباط باشید.

?جهت تعیین نوبت و ….. به آیدی زیر تلگرام با منشی در ارتباط باشید ???

Chaakkavvakk@ ?

تاروت از ۴ دسته خال که هرکدام شامل ۱۰ کارت شماره دار. (از آس تا ۱۰) و ۴ کارت تصویر دار است، تشکیل می‌شود. به‌علاوه تاروت دارای ۲۱ خال حکم متمایز ویک کارت به نام «دلقک» نیز می‌باشد .(بسته به نوع بازی دلقک می‌تواند نقش بالاترین حکم را داشته ویا اصلاً نقشی نداشته باشد). نهانجویان خال‌های حکم و دلقک را «بزرگ آرکانا» و نیز باقی کارت‌های یادشده را «کوچک آرکانا» نامیده‌اند.

 یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده است. تاروت در گذشته بیشتر مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی .مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. 

در صورت نیاز برای گرفتن انواع طالع به صورت آنلاین با استاد .چکاوک و گرفتن وقت با منشی در ارتباط باشید.

?جهت تعیین نوبت و ….. به آیدی زیر تلگرام با منشی در ارتباط باشید ???

Chaakkavvakk@ ?

فال تاروت/فال چکاوک /تک نیت رایگان

×

ارتباط با منشی استاد چکاوک

× ارسال پیام به منشی استاد چکاوک
تک نیت رایگان در تلگرام