فال چکاوک ثبت نام برای گرفتن تک نیت رایگان

فال تاروت

فال تاروت
فال تاروت

فال تاروت | فال تاروت یکی از روش های پیش بینی آینده است که به وسیله ی کارت های تاروت انجام می شود. ریشه ی واژه ی تاروت، از کلمه ی ایتالیایی تاروکی ( tarocchi) می باشد که البته منشا اصلی این واژه نیز به قاره ی آفریقا باز میگردد.

فال چکاوک

کارت های تاروت نوعی کارت بازی هستند که مانند سایر کارت های بازی، چهارخال یا چهار دسته هستند و هر خال چهارده کارت دارد. از زمانی که این کارت. برای پیشگویی. مورد استفاده قرار گرفته. تا به امروز. بر روی هر چهارده کارت از هر خال، یک تصویر خاص وجود دارد که بیانگر یک معنا و مفهوم در فال خواهد بود.

براساس همین معانی در کارت ها، شخص پیشگو اطلاعاتی از گذشته، حال و آینده ی شما به دست می آورد. فال تاروت انواع مختلفی دارد مثل فال تاروت کبیر و فال تاروت صغیر.

فال تاروت

تاریخچه تاروت

کارت ها برای اولین بار. در اواخر قرن ۱۴. وارد اروپا شده. و محققان منشا آن را مملوک مصر می دانند.

این کارت ها دارای ۴ خال به نام عصا یا چوب چوگان سکه (که به عنوان دایره یا ستاره پنج پر در طالع بینی شناخته می شود)، شمشیر و فنجان می باشد.

این خال ها، بسیار شبیه کارت های تاروت امروزی برای پیشگویی بوده و هنوز هم در ایتالیا سنتی، اسپانیا و پرتقال مورد استفاده هستند.

اولین دسته از کارت های. تاروت ثبت شده در تاریخ. مربوط به سال ۱۴۴۰ تا ۱۴۵۰ در میلان، فرارا، فلورانس و بولونیا بوده و در آن زمان، کارت های حکم (خال آتو) فرعی با تصاویر نمادین، به ۴ خال اصلی اضافه شدند.

فال تاروت | تاریخچه فال تاروت

فال تـاروت

فـال تاروت کبیر چیست؟

همانطور که در مطلب بالا ذکر کردیم، فال تاروت به وسیله ی کارت های تاروت انجام می شود. تعداد این کارت ها در مجموع ۷۸ عدد است که به وسیله ی ۲۲ کارت آن. فال تاروت کبیر گرفته می شود.

این ۲۲ کارت از شماره ی صفر تا ۲۱. شماره گذاری شده و بر روی هر کارت تصویر مخصوصی کشیده شده.

فـال تـاروت صغیر

کارت های تاروت ۷۸ عدد هستند که ۲۲ تا از آن ها در فال تاروت کبیر مورد استفاده قرار می گیرد و ۵۶ عدد از آن ها در فال تاروت صغیر. فال تاروت صغیر به نوعی تکمیل کننده ی فال تاروت کبیر است و از جزییات حوادث خبر می دهد. کارت های فال تاروت صغیر از ۴ دسته ی ۱۴ تایی با نام های عصا( عمل، آتش)٬ ستاره ( ماده، زمین)٬ جام ( احساس، آب) و شمشیر( افکار، هوا) تشکیل می شود.

در فال تاروت صغیر هر مجموعه از کارت ها به بخشی از نیت مربوط می شود. و کارتی که شخص انتخاب میکند بسته به عددی که دارد. معنای خاصی خواهد داشت. مثلا تفسیر کارتی که تصویری از خال جام دارد و عدد آن یک است، شروع یک رابطه ی احساسی است و اگر عدد کارت ده باشد پایان یا تکمیل یک رابطه ی احساسی خواهد بود.

فال تاروت | فال تاروت صغیر

نحوه گرفتن فـال تاروت :

برای گرفتن فال تـاروت ابتدا. کارت ها را بر بزنید

و این کار را تا زمانی که احساس کنید. بر زدن کافیست ادامه دهید.

اگر برای شخص دیگری فال می گیرید از او بخواهید با دستانی که با آن مسلط نیست (یعنی اگر راست دست است با دست چپ و اگر چپ دست است با دست راست) کارت ها را کات نماید یعنی کارت ها را از وسط به دو قسمت تقسیم کرده و کارت های پایینی را بر روی کارت های بالایی قرار دهد.

چنانچه برای خودتان فال می گیرید این کار لازم نیست.

فال تـاروت

فـال تاروت ۳ کارتی :

اگر مبتدی تاروت هستید که می خواهید مهارت های خود را بالا ببرد، پخش سه کارت راهی عالی برای انجام برخی تمرینات است. این ساده ترین فال است و به شما امکان می دهد فقط در سه مرحله یک فال اساسی را انجام دهید. شما می توانید از آن برای هر مشتری که نیاز به پاسخ با عجله دارد استفاده کنید. سه کارت نشانگر گذشته ، حال و آینده است.

کـارت ۱: گذشته

کارت ۲: حال

کـارت ۳: آینده

کارت آخر ما نشان دهنده نتیجه نهایی است. می تواند یک هدف بلند مدت یا یک تصمیم فوری باشد.

فال تاروت ۱۰ کارتی :

طالع بینی تاروت با ۱۰ کارت یکی از انواع کامل فال تاروت است. بنابراین شما نیاز به تمرکز و انتخاب ۱۰ کارت تاروت دارید.

کارت اول: این موقعیت و وضعیت فعلی و آنچه اکنون اتفاق می افتد را نشان می دهد.

کـارت دوم: مشکل – این کارت نشانگر چالشی است که در این زمان با آن روبرو هستید ، چیزی که برای پیشرفت باید آن را حل کنید.

کـارت سوم: گذشته – در اینجا ما وقایع گذشته را می بینیم . و همچنین این که چگونه آنها وضعیت. فعلی را شکل داده اند این می تواند اطلاعاتی را درباره تأثیراتی. که در گذشته به این. وضعیت منجر شده است . به ما بدهد.

فال تاروت

فال تاروت | فال تاروت ده کارتی

کارت چهارم: آینده – این کارت با توجه به اینکه هیچ چیز تغییر نمی کند می تواند نوبت وقایع باشد. اینها معمولاً اتفاقات كوتاه مدت است ، و بیانگر وضوح نهایی این رویدادها نیست.

کارت پنجم: هوشیار – این کارت به بررسی آنچه شما بر آن متمرکز هستید و ذهن شما در کجاست، می پردازد. این می تواند نشان دهنده اهداف و خواسته های شما در مورد این وضعیت و همچنین فرضیات شما باشد.

کارت ششم: ناخودآگاه – ناخودآگاه فاش می کند که واقعاً چگونه این وضعیت را هدایت می کند. احساسات، اعتقادات و ارزشهایی که شاید فرد فرومایه حتی هنوز درک نکرده باشد. بعضی اوقات این کارت ممکن است تعجب آور باشد و همچنین می تواند تأثیر پنهانی را نشان دهد.

فـال تاروت

کارت هفتم: تأثیر شما – این کارت را می توان تا حدودی تفسیر کرد – اما به طور کلی، مربوط به این است که چگونه خودتان را می بینید، و اینکه چگونه این درک می تواند در چگونگی شکل گیری این وضعیت تأثیر بگذارد.

کارت هشتم: نفوذ خارجی – این کارت نشان دهنده دنیای اطراف شما و چگونگی تأثیر این وضعیت است. این ممکن است نمایانگر محیط اجتماعی و عاطفی باشد که در آن فعالیت می کنید و همچنین اینکه دیگران شما را چگونه درک می کنند.

کارت نهم: امیدها و ترس ها – یکی از موقعیت های دشوار در این طالع بینی برای رمزگشایی، این کارت می تواند هر آنچه را که شما مخفیانه آرزو می کنید، و همچنین آنچه ممکن است سعی در جلوگیری از آن داشته باشید را نشان دهد. ماهیت انسان غالباً متناقض است و آنچه بیشتر از آن می ترسیم گاهی اوقات چیزی است که ما در واقع به آن امید داشتیم.

کارت دهم: نتیجه – این کارت خلاصه ای از کارتهای قبلی است. با توجه به همه اتفاقاتی. که در حال رخ دادن است.

برای فال و تک نیت رایگان چکاوک کلیک کنید

فـال چکاوک

آیدی اینستاگرام: _pishgoo_@

تک نیت رایگان در تلگرام