فال چکاوک ثبت نام برای گرفتن تک نیت رایگان

فال شمع تک نیت

فال شمع تک نیت
فال شمع تک نیت

فال شمع تک نیت ا اساس فال شمع بر شکل‌هایی است که اشک‌های شمع در آب ایجاد می‌کند که این نیز از جمله فال‌هایی است که امروزه در بین مردم بخصوص جوانان محبوبیت خاصی پیدا کرده است.

فال شمع تک نیت

این فال هم مثل فال تاروت و قهوه، محبوبیت بسیار زیادی دارد، اینکه آیا باید به این موضوع، به عنوان خرافات نگاه کرد یا اینکه در زندگی ما موثر است، خودش جای بحث دارد.

فال چکاوک

چرا فال شمع؟ راز شمع در چیست؟


تا به حال دقت کرده‌اید که در مراسم عرفانی و روحانی و مکان‌های مقدس و … شمع روشن می‌کنند؟ تا به حال فکر کرده‌اید که چرا بر روی کیک تولد شمع قرار می‌دهند و لحظه فوت کردن شمع آرزو می‌کنند؟

شمعی که می‌سوزد چهار عنصر آب، آتش، باد و خاک را با خود دارد؛ موم شمع عنصر خاک، شعله شمع عنصر آتش، دود عنصر باد و مومی که ذوب می‌شود عنصر آب است. گفته می‌شود اگر در زمان دعا کردن این چهار عنصر یکجا حضور داشته باشند یعنی یک خلقت کامل وجود دارد که به شدت بر روا شدن حاجت و برآورده شدن دعا موثر است.

گفته می‌شود در زمان دعا کردن وقتی به شمع در حال سوختن نگاه می‌کنید به شعور الهی متصل‌تر شده و دعا به راحتی به عالم بالا می‌رود و به استجابت می‌رسد اگر به صلاح شما باشد.

فال چکاوک

هر زمان بدنبال کسب انرژی بودید یا حالتی عصبی و ناخوشایند داشتید و… نور اتاق را کم کنید، شمعی روشن کنید و در کنار آن قرار بگیرید، چشم‌ها را ببندید و با تمام وجود دعا کنید، پس از دعا کردن چشم‌ها را باز کنید، چند دقیقه به شمع و قطره‌هایی که می‌چکد نگاه کنید، نفسی عمیق بکشید و به خود آرامشی عمیق دهید و به خدای مهربان حتی برای چند دقیقه در روز متصل شوید.

شمع روشن، شامل چهار عنصر مهم از جمله ( آب، آتش، باد، خاک ) است، به ترتیب پارافین شمع که ذوب می‌شود، عنصر آب است و شعله ی شمع که دارای حرارت است عنصر آتش می‌باشد، همینطور موم شمع دارای عنصر خاک است، اگر در جایی که این چهار عنصر ( آب، آتش، باد، خاک ) بطور یکجا حضور دارند، دعا کنید، یعنی در جایی که یک خلقت کامل وجود دارد، در برآورده شدن حاجت دعا کننده بسیار موثر است.

می‌گویند هنگام دعا، زمانی که به شمع سوزان می‌نگرید، به شعور باری تعالی نزدیک‌تر بوده و دعا به سادگی به عالم بالا خواهد رفت و اگر عاقبت نیکی برایتان باشد برآورده می‌شود.

آموزش روش انجام فال تک نیت

اینجا یک روش ساده برای فال شمع تک نیت را برای شما توضیح می‌دهم:

 1. ابتدا یک شمع را آماده کنید و در یک محیط آرام و آرام برای شمع قرار دهید.
 2. پیش از روشن کردن شمع، به آرامی و با تمرکز بر روی یک آرزو یا نیت خاص که دارید فکر کنید. این آرزو یا نیت می‌تواند هر چیزی باشد که برای شما مهم است.
 3. سپس شمع را روشن کنید و به مدت کوتاهی به شمع نگاه کنید و انرژی آرزو یا نیت خود را به آن منتقل کنید.
 4. سپس به آرامی و بدون تردید یا شکلات به شمع بپردازید و به آرامی آرزو یا نیت خود را بیان کنید.
 5. پس از این کار، به آرامی شمع را خاموش کنید و به آرامی از اتاق خارج شوید.
 6. اینکه آیا آرزو یا نیت شما به واقعیت تبدیل می‌شود یا خیر، به اعتقادات شما بستگی دارد. اما مهم‌ترین قدم این است که با اعتقاد و امید به تحقق آرزو یا نیت خود اقدام کنید.

این یک روش ساده برای فال شمع تک نیت است که می‌توانید امتحان کنید. امیدوارم که به دستاوردهای موفقیت آمیزی برسید.

آموزش تعبیر فال شمع

تعبیر فال بر اساس شکل‌هایی است که هنگام آب شدن شمع در آب بوجود می آورد، این تعبیر معمولا به وسیله ی اشخاصی که تجربه ی بالایی در این زمینه دارند گفته می‌شود، برخی از این افراد علاوه بر شکل‌هایی که شمع ایجاد می‌کند، به رنگ نور شمع نیز مرتبط دانسته و موضوعات خاصی را مطرح می‌کنند برای مثال:

گفته شده که اگر شمع جرقه بزند، حتما اخبار خوش به شما خواهد رسید و برای آنکه مشخص شود چه فردی آن خبر خوش را به شما می‌دهد باید به اشک شمع توجه نمود، در صورتی که از طرف چپ اشک بریزد، آن خبر خوش توسط یک خانم به شما خواهد رسید و اگر از سمت راست اشک بریزد، آن خبر خوش از طرف یک آقا خواهد بود.

اگر به جایی که اشک‌ها ریخته شده یعنی پایین شمع، قسمتی که اشک‌های ریخته شده جمع شدند دقت کنید، می‌توانید اسم اول فرد را نیز پیدا کنید. پس تا اینجا، خوش بودن خبر، مونث و مذکر بودن خبر و همینطور اینکه معلوم شد که چطور اسم اول فرد را پیدا کنید.

فال شمع

اگر شعله ی شمع به رنگ آبی باشد بدین معنی است که شما در اتاق تنها نبوده و احتمالا روحی هم در آنجا حضور دارد.

درصورتی که اشک‌های به شکل گل بشوند، یعنی غریبه‌‍ای را خواهید دید که عاشقتان می‌شود.

می‌توانید با یک سوال که پاسخ بلی یا خیر دارد شمع را روشن کنید، اگر اشک‌های شمع از طرف راست ریخت، پاسخ مثبت است و اگر از طرف چپ ریخت پاسخ منفی خواهد بود.

درباره ی خاموش شدن شمع اینطور تعبیر می‌شود که درصورتی که شمع خودش به خودی خود خاموش شود، به یک پایان بد مرتبط است ولی اگر یک نفر اتفاقی شمع را خاموش کند، نشان می‌دهد که مراسم ازدواجی به زودی برایش اتفاق می افتد.

در آخر بدانید که همه ی رویداد‌های نیک و زشت تنها از نظر خداوند متعال مشخص است. و این یک نعمت بزرگ است که نظام طبیعت زیبا بماند.

فال چکاوک

نکاتی در مورد فال شمع:

برخی از معانی رایج در فال شمع:

 • شمع صاف و مستقیم: نشان‌دهنده پاسخ مثبت به نیت شما است.
 • شمع خمیده: نشان‌دهنده چالش‌ها و موانع در مسیر رسیدن به نیت شما است.
 • شمع با اشک‌های زیاد: نشان‌دهنده غم و اندوه و ناامیدی در نیت شما است.
 • شمع با شعله بلند: نشان‌دهنده خوشبختی و موفقیت در نیت شما است.
 • شمع با شعله کوتاه: نشان‌دهنده عدم قطعیت و تردید در نیت شما است.

برای فال و تک نیت رایگان چکاوک کلیک کنید

فال چکاوک

آیدی اینستاگرام: _pishgoo_@

×

ارتباط با منشی استاد چکاوک

× ارسال پیام به منشی استاد چکاوک
تک نیت رایگان در تلگرام