فال چکاوک ثبت نام برای گرفتن تک نیت رایگان

فال هفتگی

فال هفتگی
فال هفتگی

فال هفتگی | فال هفتگی متولدین هر ماه ۲۲ تا ۲۸ مرداد ۱۴۰۱. با چکاوک همراه باشید.

فروردین

به زودی و با کمی تاخیر یک سود سرمایه به دست شما می رسد. دیدارهای عاشقانه شما را خوشحال می کند. این روزها حس می کنید در یک حصار قرار گرفته اید و خانه برای شما مثل یک قفس شده است و کمی نگران هستید. بهتر است به دیدار دوستان قدیمی تان بروید و کمی با خودتان مهربان تر باشید.گره‌های زندگی و سرنوشت شما به‌ زودی حل خواهند شد. اگر قصد برداشتن یک قدم جدید در زندگی داشتید حتما قبل از انجام آن از دیگران مشورت بگیرید. اتفاق خوشایندی برای شما پیش بینی می شود که باید این رخداد را غنیمت بشمارید چون می تواند در سرنوشت شما تاثیری مثبت داشته باشد.

اردیبهشت

پولی به دست شما می رسد، اگر قصد خرید یا فروش چیزی را دارید این هفته فرصت خوبی می باشد. با یکی از دوستان قدیمی تان قهر کرده اید که در این هفته آشتی می کنید. امکان دارد از شخصی که فکرش را هم نمی کنید در این هفته یک پیشنهاد ازدواج دریافت کنید. شخصی وارد زندگی تان میشود اما شما انتظار شخص گذشته تان را می کشید بهتر است آن را فراموش کنید، چون این شخص جدید برای شما و زندگی تان خیلی بهتر است و می توانید باهم رابطه محکم و خوبی داشته باشید.

فال هفتگی | فال

خرداد

از کسی که بی خبر هستید به زودی خبری به شما می رسد. مشکل رابطه احساسی تون نیز به زودی حل می شود و به آرامش می رسید. مدت زمان زیادی است که شلوغی افکار دارید، به زودی زود به آرامش می رسید. آشفتگی مالی شما تا ۴ وعده آینده تمام می شود. از فردی یک خبر خوب کاری یا مالی می شنوید. در محیط کار خیلی ها هستند که منتظرند سقوط شما رو ببینند پس مراقب باشید، هر چند آن ها نمی توانند کاری از پیش ببرند. خبر یا رازی را درباره یکی از دوستانتان میشنوید که دیدگاه شما را نسبت به او تغییر میدهد.

فال هفتگی

تیر

شخصی از آشنایان شما که بدبین و شکاک می باشد سعی دارد بین شما و کسی که دوستش دارید مشکل و دعوا بیندازد ولی نمی تواند، چون شما و معشوقه تان هر دو خیلی همدیگر را دوست دارید و یک روح در دو بدن هستید. امکان دارید در این هفته به یک سفر دریایی بروید پس سعی کنید از آن به خوبی لذت ببرید. هدف تان را تا به انتها دنبال کنید و در نیمه راه نا امید نشوید. شما همیشه تحت تاثیر محیط اطراف خود هستید. اکنون به جای آن که زانوی غم در بغل بگیرید چاره ای بیندیشید که موانع زندگی تان رو به افزونی نرود و کاهش یابد.

مرداد

این روزها درگیر مشکل و چالش های زیادی می شوید ولی با موفقیت همه آن ها را برطرف می کنید. شخصی قصد ضربه زدن به شما رو دارد. ولی موفق نمی شود. خوشبختانه در فال این هفته شما. پیروزی و موفقیت زیاد در هر زمینه ای دیده می شود. پس فرصت ها را غنیمت بشمارید و به راحتی آن ها را از دست ندهید. امکان دارد آقایی از گذشته و کسی که رابطه احساسی با آن داشتید قصد بازگشت به شما را داشته باشد. اما صریحا به آن جواب رد بدهید زیرا شما به تازگی توانسته اید روحیه خود را بازیابی کنید.

فال هفتگی

شهریور

نباید بگذاری که دیگران با دخالت‌هایشان روابط شما و کسی را که دوست دارید را به بهانه دلسوزی بهم بزنند. شما نباید این فرصت را به آنها بدهید و اگر با طرف مقابلتان مشکلی هم دارید به کسی مراجعه کنید که صلاحیت آن را داشته باشد. به کسی کمکی می کنی که با رفتارش شما را پشیمان می کند. امکان دارد در این هفته با فردی که موی مجعد و فر دارد جر و بحث بکنید. پولی را برای یک وسیله منزل هزینه می کنید.

فال چکاوک

مهر

قصد انجام کاری رو دارید که به هیچ کس هم نگفته اید. به نظر انتخاب درستی است. زیرا در فال شما نتایج مثبتی دیده می شود. به زودی یک تغییر سریع در مسیر زندگی اتفاق می افتد. اگر خانم هستید و آقایی به شما پیشنهاد ازدواج داد به سرعت آن را رد نکنید و آن شخص را از روی ظاهر قضاوت نکنید زیرا انسان بسیار خوبی است.

آبان

به زودی و در همین هفته بسیاری از گیر و گره های کاری شما باز می شود. اگر کمی صبور باشید یک خبر خوب مثل خرید ماشین نیز می شنوید. با یک خانم و آقا که احتمالا زن و شوهر هستند جر و بحث می کنید و مقصر اصلی آن نیز خود شما هستید پس سعی کنید در پایان دعوا از آن ها دلجویی کنید. یک پیشنهاد خوب و مناسب برای ازدواج خواهید داشت اما نباید فورا پاسخ مثبت بدهید تا تمام موارد و جزئیات را بسنجید و همه آنها را سبک و سنگین کنید بعد تصمیم نهایی و قطعی را اتخاذ کنید.

آذر

در این هفته خبر جدایی یکی از دوستان صمیمی تان را می شنوید و شما را خیلی غمگین می کند سعی کنید این دوستتان را بیشتر از قبل حمایت کنید. کار امضایی تون با موفقیت انجام می شود و پولی که رقم آن درشت است به دست شما میرسد. سعی کنید صدقه زیاد بدید زیرا شما خیلی در چشم و نظر دیگران قرار دارید. امکان دارد در روزهای پایانی هفته یک آقا خبر خوبی به شما بدهد. افکار منفی، اجازه ی تصمیم گیری درست به شما را نمی دهد. اول افکار منفی را ترک کنید. بعد به انجام ورزش و مدیتیشن بپردازید.

فال هفتگی | فال هفته

دی

حس مسئولیت شما به شریک احساسی تون زیاده. اما ایشان توجه شان به شما کمتر از گذشته شده است بهتر است کمی با خودتان خلوت کنید و با حرف زدن مشکلات پیش آمده را برطرف کنید. فردی از اطرافیانتان از دورا دور حواسش به شما است و نمی گذارد آب در دل شما تکان بخورد پس نگران چیزهای بیهوده نباشید. شانس بزرگی برای شما در راه است حواستان جمع باشد به کسی نگویید تا به نتیجه برسد. در هر رابطه ای که هست این شانس را از دست ندهید و بسیار مراقب باشید.

فال هفتگی

بهمن

در این هفته آغازی نو و اتفاقی جدید بعد از بازگشت به شریک احساسی تون دارید. اگر قصد خرید و فروش چیزی را دارید این هفته فرصت خوبی است. تا دو وعده آینده گشایش مالی دارید و خبر خوب از جایی که منتظرش بودید دریافت می کنید. در فال شما تردید و دو دلی در تغییر محل کار. یا زندگی دیده می شود. سعی کنید این دو دلی را کنار بگذارید و یک تصمیم منطقی بگیرید تا زیر فشار مالی قرار نگیرید.

اسفند

هم خودتان و هم فردی در انتظار به سر می برید و دلتنگ هم هستید و دورا دور به هم فکر می کنید.اما در اواسط آذر ماه با هم دیدار خوبی خواهید داشت. این روزها زیر ذره بین کسی هستید و شخصی نامحسوس چک تون می کند، اگر پنهان کاری دارید مراقب باشید. بعد از سختی هایی که کشیده اید آرامش خوبی برای شما دیده می شود. پس کمی صبور باشید. اگر روی قول شخصی حساب کرده اید مطمئن باشید که با شما بدقولی نمی کند. به زودی به جایی مثل جمع خانوادگی یا مهمانی می روید.

برای فال و تک نیت رایگان چکاوک کلیک کنید

فال چکاوک

آیدی اینستاگرام: _pishgoo_@

×

ارتباط با منشی استاد چکاوک

× ارسال پیام به منشی استاد چکاوک
تک نیت رایگان در تلگرام