فال چکاوک ثبت نام برای گرفتن تک نیت رایگان

هدهد در فال قهوه

هدهد درفال قهوه
هدهد درفال قهوه

تعبیر و تفسیر هدهد در فال قهوه


تعبیر و تفسیر هدهد در فال قهوه بزرگی، حکمت، خیر و اخبار نیکوست. اگر پشت به دسته فنجان دیده شود پیشنهادی غیره منتظره خواهد بود


دیدن پرنده در فال قهوه نمادی از آزادی، صلح، اخبار یا پیشنهادهای غیر منتظره است. بسته به مکانی که پرنده در فنجان دیده می‌شود این معانی متفاوت است. اگر پرنده نزدیک دسته فنجان دیده شود نماد خبر و اگر پرنده پشت به دسته باشد نشانه دعوت یا پیشنهادی غیر منتظره است.

هدهد در فال قهوه

هدهد در ادبیات و باورهای مردمی


عطار نیشابوری در کتاب منطق الطیر هدهد را پرنده‌ای از خود گذشته در برابر خداوند یکتا معرفی می‌کند.

داستان هدهد قاصد پیغمبر سلیمان در قرآن مشهور است. هدهد نامه سلیمان پیغمبر را به ” ملکه بلقیس ” در مملکت سبا رسانید. ملکه بلقیس به اعیان دربار خود گفت یک نامه گرامی به پیش من انداخته شده‌است و این نامه از طرف سلیمان است.این نامه به نام “خدای بخشنده مهربان” آغاز شده‌است. گمان نمی‌رود که چنین نامه مختصر و جامع و باعظمت را در دنیا کسی نوشته باشد مطلب این بود که در مقابل من نبردآزمائی سودی ندارد، خیر شما در این است که یکتاپرستی را قبول کنید. این داستان در قرآن کریم مشهور است .

فال چکاوک

هدهد د رفال قهوه
هدهد در فال قهوه

هدهد پرنده‌ای است که در ادبیات و فرهنگ ایرانی جایگاه ویژه‌ای دارد. این پرنده که با نام شانه بسر یا پوپک نیز شناخته می‌شود، معانی مختلفی دارد.

تاجی که روی سر هدهد دیده می‌شود معنای رهبری یا پادشاهاست.


– هدهد ماده در هنگام لانه‌سازی و پرورش جوجه‌ها از انتهای بدنش ترشحات بدبویی خارج می‌شود و موجب می‌شود تا بوی بسیار بدی از لانه بیاید. با توجه به این موضوع برخی از مفسرین هدهد را نمادی از خیانت بیان کرده‌اند.


– برخی از فرهنگ ها معتقد هستند که هدهد قدرت تشخیص آب روی زمین را دارد و می‌توان بر اساس تشخیص آن در مکان مورد نظر چاه حفر کرد.


هدهد در فنجان قهوه به معنای خیر، خوشی و رفاه، بزرگی و مقام، پیروزی است.

هدهد در فال قهوه

تعبیر و تفسیر هدهد در فال قهوه


برخی از مفسران هدهد را نماد خیانت عنوان نموده‌اند. ولیکن در برخی فرهنگ ها معتقدند هدهد پرنده ای است که قدرت تشخیص وجود آب های زیرزمینی را داشته؛ به قدری که می توان با استناد به این تشخیص چاهی حفر نموده و به آب رسید. لذا هدهد را پرنده ای دانا و مقدس دانسته و بر این اساس رویت هدهد در فال قهوه را فال نیک دانسته و بیانگر مقام، بزرگی، پیروزی و رفاه عنوان نموده اند.

فال چکاوک

هدهد د رفال قهوه
هدهد در فال قهوه

تعبیروتفسیر هدهد در فنجان قهوه


مشاهده پرنده هدهد در فال قهوه نماد صلح، آزادی و یا پیشنهادهایی هیجان انگیز است .

مشاهده هدهد در نزدیک به دسته فنجان قهوه نمایانگر اخبار و اگر شکل هدهد در قسمت پشت دسته فنجان نقش ببندد حاکی از پیشنهاد یا دعوتی غافلگیرانه خواهد بود.


هدهد در تعبیر خواب


تعبیر دیدن هدهد در خواب نیز مانند تفسیر هدهد در فال قهوه خوب و نیکو بوده و معبرین بسیاری از جمله محمدبن سیرین، مشاهده این پرنده زیبا در خواب را مردی بالا مقام و با خیر و منفعت دانسته اند. امام صادق نیز هدهد را نماد خیر، بزرگی، خوشی و موفقیت عنوان نموده اند.

کلام آخر

به طور کلی تعبیر دیدن هدهد در فال قهوه به معنای بزرگی، حکمت و اخبار نیکوست.اگر به فال قهوه علاقه دارید با فال چکاوک همراه باشید.

برای فال و تک نیت رایگان چکاوک کلیک کنید

فال چکاوک

آیدی اینستاگرام: _pishgoo_@

.

×

ارتباط با منشی استاد چکاوک

× ارسال پیام به منشی استاد چکاوک
تک نیت رایگان در تلگرام