فال چکاوک ثبت نام برای گرفتن تک نیت رایگان

چشم سوم چیست ؟

چشم سوم یکی از هفت چاکرای اصلی در بدن است، یعنی چاکرای ششم. از چشم سر برای دید عادی استفاده می شود و از چشم سوم برای بیداری معنوی و ارتباط با کائنات استفاده می شود. رنگ این چاکرا، نیلی رنگ می باشد و در فاصله بین دو ابرو و کمی بالاتر قرار دارد. در حین انجام مراقبه نیز از این چاکرای چشم سوم  برای تمرکز استفاده می شود.همچنین برای تصویرسازی و تجسم اهداف نیز چشم سوم مورد استفاده قرار می گیرد. چشم سوم مرکز اتصال سه کانال انرژی آیدا، پینگالا، سوشومنا می باشد که با ادغام انرژی کیهانی و قمری و خورشیدی در فرد بیداری روحی ایجاد می کند و در هنگام بیداری این فرد، قدرت روشن بینی، روشن شنوی، تله پاتی و پیشگویی پدیدار می گردد.

کاربرد چشم سوم چیست ؟

آجنا یا چشم سوم یا چشم شهود و عقل به حساب می آید. انسان بلافاصله بعد از باز شدن چشم سوم خود، شروع به صحبت با روح خود می کند و می تواند با جهان ماورائی ارتباط برقرار سازد. البته این نیاز به تمرین های مخصوصی دارد تا چشم سوم تحریک شده و شروع به کار کند و در نهایت قدرتش افزایش یابد!چشم سوم وسیله ای است برای پیش بینی، آینده نگری، روشن بینی، پیشگویی و … که بدون استفاده از دو چشم جسم انجام می شود. روشن بینی به معنای دریافت و تجزیه و تحلیل اطلاعات بدون استفاده از چشم جسمی می باشد.

بهترین روش برای باز شدن چشم سوم

حرکت دادن انگشت در چشم سوم :

در این روش باید انگشت اشاره ی خود را بر خلاف جهت عقربه های ساعت دور چشم سوم حرکت دهید. بازه ی زمانی مناسب ۵ الی ۱۰ دقیقه است. سپس چشم های خود را بسته و چشم دیگری را بین دو ابروی خود تجسم کنید. حال در همین حالت چشم سوم خود را تکان داده و پلک بزنید.

با این کار می توانید چشم سوم خود را به باز شدن تحریک کنید. برای اینکه چشم سوم شما تقویت شود و با وضوح بیشتری اجسام ماورائی را ببیند، باید این تمرین را روزانه انجام دهید. پس از حدود یک هفته می توانید برای تست چشم سوم خود سراغ اشیا تاریخی بروید. وقتی که به آن ها نگاه می کنید، سرگذشت آن ها را متوجه شوید.

تفکر بیشتر و عمیق تر

استفاده نکردن از شکر و لبنیات در حد ممکن.

خوردن میوه و سبزیجات :

نوشیدنی های گیاهی و میوه هایی بخورید که نیلی رنگ و یا آبی و بنفش هستند. سبزی رنگین کمان را نیز استفاده کنید. مثل: کشمش سیاه، بلوبری، بلک بری، بادمجان، آلو برقان و چغندر.

فکر کردن در محیط باز به خصوص در حالت نشسته روی چمن

قدم زدن در طبیعت

پوشیدن لباس هایی به رنگ پر طاووسی، نیلی و بنفش

انجام دادن کارهای ظریف مثل نقاشی و رنگ آمیزی و فعالیت های هنری با دقت بالا

استفاده از تکنیک تنفس ۴۷۸ :

برای استفاده از این روش باید ابتدا در یک مکان دنج قرار بگیرید. یعنی جایی که هیچ صدا و هیچ چیزی مزاحم شما نشود. در این روش باید ۴ ثانیه از بینی خود نفس را به درون ریه ها ببرید، سپس تا ۷ ثانیه آن را نگه دارید و به مدت ۸ ثانیه از راه دهان هوا را خارج کنید. در این حالت زبان باید پشت دندان ها قرار بگیرد.

با تکرار این کار، کم کم به حالت دیگری وارد می شوید. جایی که انگار به چشم سوم خود خیره هستید. وقتی کنترل تنفس خود را به عهده بگیرید، می توانید نگاه خود را به چشم سوم را نیز کنترل کنید.

استفاده از رنگ :

چاکرای ششم در بین ابروهای ما رنگ نیلی دارد. برای اینکه چاکرا و حس ششم خود را تقویت کنید، وسایل خانه و رنگ دیوارهای خانه های خود را به نیلی تغییر رنگ دهید. همچنین می توانید از سنگ های درخشان نیلی رنگ در وسایل خود استفاده کنید.

از بوی خوش استفاده کنید :

روغن های معطر می توانند چشم سوم ما را تقویت کند. می توانید از روغن صندل، بابونه ی رومی یا آلمانی، گریپ فروت و جوز هندی استفاده کنید. لازم به ذکر است که استفاده از این روغن ها می تواند به پاک شدن بدن از سموم نیز کمک کند.

یوگا برای تقویت :

یوگا ورزش بسیار مفیدی به منظور آزاد کردن انرژی های نهفته در بدن است. اعمالی نظیر تنفس، تمرکز، کشش و نرمش هنگام استفاده همزمان می توانند بدن را پاک و چشم سوم را تقویت نمایند.

به منظور باز کردن سوم سوم خود با کمک یوگا باید از حرکات، قهرمان نشسته، ایستاده و خم شدن تا نصفه به سمت جلو، وضعیت بچه، وضعیت حالت سگی و صورت رو به پایین و ایستادن بر شانه استفاده کنید.

نشانه های باز شدن چشم سوم چیست ؟

احساس خستگی و فشار بین دو ابرو دارید :

از آنجایی که چشم سوم (آجنا) بین دو ابرو قرار دارد، هنگامی که چاکرای ششمتان درحال باز شدن باشد، احساس فشار و درد و یا حتی خستگی در این ناحیه خواهید داشت. حتی ممکن است گاهی اوقات در این ناحیه احساس گرمای شدیدی داشته باشید.

به فردی دوراندیش تبدیل می شوید :

با باز شدن و فعال شدن چشم سوم، شما قدرت دوراندیشی زیادی خواهید داشت. از اتفاقات آینده باخبر خواهید شد و می توانید آنان را تجزیه و تحلیل نمایید. همچنین قبل از به وجود آمدن مشکلات از آنان با خبر می شوید و قادر هستید چیز هایی را ببینید که هرکسی قادر به دیدنشان نیست!

می توانید از تجربیات قبلی تان بهترین استفاده را ببرید و از آنان جهت حل مشکلات خود استفاده نمایید.

حساسیتتان نسبت به نور بیشتر می شود :

اگر چشم سوم فعالی داشته باشید، توانایی درک نور ها در شما تا حد بسیار زیادی افزایش خواهد یافت و شما می توانید رنگ هارا تا عمق بیشتری ببینید. رنگ ها را به شکل ستاره و یا مدور خواهید دید و حتی می توانید نور را در پشت ابر نیز ببینید!

افزایش و بیشتر شدن سردرد :

این یک تجربه سخت است. کسی که قبلا آجنا (چشم سوم) را تجربه نکرده و اقدامی هم برای باز کردن چشم سوم انجام نداده باشد، در ابتدای راه سردردی شدید خواهد داشت که به مروز زمان برطرف خواهد شد. دلیل سردرد هم فشاری است که چاکرای ششم بین دو ابرو ایجاد کرده است.

قادر هستید ذهن مردم را بخوانید :

در گذشته شما قادر بودید فقط ظاهر آدم ها را ببینید، اما الان می توانید به صورت باطنی نیز افراد را مشاهده کنید و افرادی که به ظاهر خوب و با ایمان هستند را شناسایی کرده و نقاب آنان را بردارید.

حتی می توانید قبل از اینکه کسی از شما سوالی کند، جواب آن را حدس بزنید و او را به حیرت آورید!

رژیم غذایی تان تغییر خواهد کرد :

بعد از باز شدن چشم سوم، هوش و تفکر شما بسیار گسترش یافته است و شما نسبت به چیزی که می خورید کاملا آگاهید. مغز شما هنگام تغذیه به شما هشدار می دهد که آیا این غذا مفید است یا مضر؟ خوب است یا بد؟

شما اطلاعات کاملی در مورد بدن خود دارید و می دانید چه سمومی در جسم تان وجود دارد و سعی می کنید به صورت کاملا سالم تغذیه کنید و جسم خود را در سلامت کامل نگه دارید.

×

ارتباط با منشی استاد چکاوک

× ارسال پیام به منشی استاد چکاوک
تک نیت رایگان در تلگرام