فال چکاوک ثبت نام برای گرفتن تک نیت رایگان

طالع بینی و خصوصیات متولدین مرداد

طالع بینی و خصوصیات متولدین مرداد
طالع بینی و خصوصیات متولدین مرداد

طالع بینی و خصوصیات متولدین مرداد | همه تقریبا به این نکته پی برده‌اند که همه جا خوب و بد دارد و نمی‌توان فقط به ماه تولد آن فرد اکتفا کرد و ذات آن شخص را پیش بینی کرد اما بعضی از خصوصیات وجود دارد که در افراد متولدین یک ماه مشترک است. ما در این مطلب از فال چکاوک خصوصیات متولدین مرداد ماه را جمع آوری کرده‌ایم و برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته‌ایم در ادامه با ما همراه باشید.

طالع بینی و خصوصیات متولدین مرداد

طالع بینی و خصوصیات متولدین مرداد | مردان متولد مرداد ماه

متولدین این ماه عموماً دارای طبعی گرم و خشك بوده خوشرو و مهربان هستند. گاه زود خشمگین می‎شوند ولی زود آرام می‌‎گیرند. اینان افرادی خوش گذران هستند. گاه مورد تهمت قرار می‌گیرند، اما چون با گذشت هستند، از آن می‌‎گذرند. اینان معمولاً در زندگی راه راست در پیش می‌گیرند و كمتر به انحراف كشیده می‌شوند. اغلب افرادی با عزت و دارای طبعی بلند هستند. بعضاً به مقامات بالا می‌‎رسند. در زندگی زناشویی، اغلب در اختلاف هستند، اما از فرزند خیر و نفع می‌‎بینند. روزهای یكشنبه، روز خوبی برای آنان است. در ضمن انگشتر عمیق با آن‌ها سازگار است.

طالع بینی و خصوصیات متولدین مرداد | زنان متولد مرداد ماه

متولدین زن این ماه طالع بلندی دارند. اینان ذاتاً خوش بیان، خوش طبع، بلند بالا و اغلب لاغر می‌باشند. اینان در اوایل زندگی با مشكلات و رنج مواجه می‌‎گردند، اما هر چه جلو‌تر می‌روند، به آرامش و آسایش دست می‌‎یابند. به خصوص پس از ازدواج، اغلب زندگی خوبی خواهند داشت و همواره در رفاه و آرامش به سر خواهد برد.

این زنان اگر چه فرزندان كمتری نسبت به زنان متولد ماههی دیگر خواهند داشت، اما لازم است آنان را از قسم دروغ بر حذر دارند و همچنین از به دست آوردن مال حرام. عیب این زنان این است كه اغلب زود به جوش می‌‎آیند و خویشتنداری خود را از دست می‌‎دهند. در ضمن یك خطر بزرگ اغلب این زنان را تهدید می‌كندو انشا الله با صدقه و توسل، برطرف خواهد شد. لباس‌های سفید و سبز و همچنین انگشتر فیروزه با آنان سازگار است.

فال چکاوک

طالع بینی و خصوصیات متولدین مرداد
طالع بینی و خصوصیات متولدین مرداد

علاقمندی‌های متولدین مرداد ماه:


کارهای‌ مخاطره‌آمیز و خطرناک‌، زندگی‌ پر ریخت‌ و پاش‌، مراسم‌ و مهمانی‌های‌ باشکوه‌، بچه‌ها، نمایش‌ و تئاتر.

بیزاری‌ها

انجام‌ کارهای‌ یکنواخت‌ و خالی‌ از هیجان‌ و عادی‌، افراد خودخواه‌، کینه‌توز و تنگ‌ نظر، خست‌ و ناخن‌‌خشکی‌، امور رذیلانه‌ و حقیر.

فال چکاوک

مشکلات‌ احتمالی:

هر کسی ویژگی‌ها و خصوصیات‌ منحصر به‌ فردی دارد و زمانی که‌ این‌ خصلت‌ها سرکوب‌ و یا فرو‌خورده‌ شوند، یا برآورده‌ نشوند، باعث‌ بروز مشکلاتی می‌شوند. توصیه‌ ما این‌ است‌ که‌ این‌ پیشنهادات‌ را به‌ کار ببندید و از مواجهه‌‌شدن با نتایج‌ عالی آن شگفت‌زده‌ شوید:
ـ هنگامی‌ که‌ اوضاع‌ بر وفق‌ مرادتان‌ پیش‌ نمی‌رود، با دیگران‌ بد رفتاری‌ می‌کنید. این‌ نوع‌ واکنش‌ دلیل‌ اصلی‌ تمام‌ اختلافات‌ و ناسازگاری‌های‌ مربوط به ‌زندگی‌ مشترک‌ شما محسوب‌ می‌شود.
ـ شما نباید هرگز تصور کنید که‌ به‌ تمام‌ توقعات‌ و خواسته‌های‌ خود می‌رسید و تمام‌ انرژی‌ و قوای‌ خود را در جهت‌ رسیدن‌ به‌ آنها بکار ببندید، در عوض‌ بهترست ‌در حد توانائی‌ خودتان‌ و با رعایت‌ اعتدال‌ در جهت‌ خواسته‌ها و تمایلاتتان‌ پیش ‌بروید. با پیروی‌ از این‌ قاعده‌ درمی‌یابید که‌ خانه‌ای‌ آرام‌، شاد و در صلح‌ و صفاخواهید داشت‌ و اختلافاتتان‌ به‌ حداقل‌ می‌رسند.
ـ گاهی‌ اوقات‌ متأسفانه‌ شما بزرگترین‌ دشمن‌ خودتان‌ می‌شوید، به‌ خصوص‌وقتی‌ که‌ در تلاش‌ برای‌ جلب‌ توجه‌ و تحت‌ تأثیر قرار دادن‌ دیگران‌ هستید، به‌ این‌ترتیب‌ آنها نه‌ تنها جذبتان‌ نمی‌شوند، بلکه‌ از شما روی‌ بر می‌گردانند.

طالع بینی و خصوصیات متولدین مرداد


ـ اولین‌ اقدام‌ متوقف‌ ساختن‌ سعی‌ و تلاش‌ زیاد برای‌ جلب‌ توجه‌ است‌، بهتراست‌ به‌ مردم‌ فرصت‌ بدهید که‌ شما را بشناسند. ابتدا باید دریابید چه‌ چیزهایی‌ شمارا تحت‌ تأثیر قرار می‌دهد، تا بتوانید راحت‌تر دیگران‌ را تحت‌ تأثیر قرار دهید.
ـ گاهی‌ اوقات‌ آن‌ چنان‌ خودخواه‌، خودبین‌، لاف‌ زن‌، خودپرست‌ می‌شوید و منم‌ منم‌ می‌زنید که‌ اطرافیانتان‌ احساس‌ کوچکی‌ و حقارت‌ می‌کنند. بنابراین‌ از شما دوری‌ می‌گزینند.
ـ یک‌ مردادی‌ روشنفکر ذاتاً برای‌ خود ارزش‌ زیادی‌ قایل‌ است‌ و خود راشخص‌ بزرگ‌ و مهمی‌ می‌پندارد، اگر این‌ حالت‌ از کنترل‌ خارج‌ شود و به‌ افراط کشیده‌ شود، موجبات‌ نفرت‌ و بیزاری‌ را فراهم‌ می‌آورد. پس‌ بهتر است‌ یاد بگیرید که ‌به‌ افراد بالا دست‌ و مهم‌تر از خودتان‌ نیز بها دهید تا به‌ شما بها دهند.
ـ از آنجائی‌ که‌ به‌ کرات‌ در معاملات‌ ریسک‌ می‌کنید و غیر‌عاقلانه‌ پول‌ هدر می‌دهید، به‌ خانواده‌تان‌ ضرر می‌زنید و رفاه‌ و آسایش‌ آنها را نیز به‌ خطر می‌اندازید.
ـ لازم‌ است‌ که‌ قبل‌ از هر‌گونه‌ سرمایه‌گذای‌ خوب‌ تحقیق‌ کنید و جوانب‌ کاررا بسنجید و قبل‌ از آن‌ که‌ حتی‌ یک‌ ریال‌ خرج‌ نمائید، با همسرتان‌ مشورت‌ و تبادل‌نظر کنید تا او هم‌ به‌ مشکلات‌ احتمالی‌ آن‌ آگاه‌ شود.

طالع بینی و خصوصیات متولدین مرداد

طالع بینی و خصوصیات متولدین مرداد
طالع بینی و خصوصیات متولدین مرداد

طرز برخورد و رفتار با متولدین مرداد:

مردادی‌ها عاشق دریافت گل و هدیه و توجه هستند. متولدین مرداد ماه برای ارضای خواسته‌های خود مایلند همواره و تحت هر شرایطی مورد تایید و تحسین قرار بگیرند و محبت وحمایت محض طرف مقابلشان را خواهانند. همیشه اطمینان حاصل کنید که از زیبایی آن‌ها به حد کافی تعریف و تمجید به عمل می‌آورید. آن‌ها عاشق دریافت گل و هدایای مختلف هستند. آن‌ها مایلند همیشه و در همه حال، کانون توجهات افراد را به خوداختصاص دهند. از این رو در یک رستوران، میزها وصندلی‌های وسط را انتخاب می‌کنند تا در معرض دید همه قرار بگیرند. آن‌ها افرادی بسیار پر جنب وجوش و فعال هستند، از این رو ساعات خوابشان کمتر از حد معمول است. در کنار آن‌ها تاجای ممکن مطیع و فرمان‌بردار باشید چرا که آن‌ها خواهان برخورداری از تسلط کامل در یک ارتباط هستند.

آن‌ها از برقراری مراودات متعدد لذت می‌برند و اهل معاشرت و گفت وگو با اطرافیان هستند، ولی دوست ندارند که طرف مقابلشان را در چنین وضعیتی مشاهده کنند. همواره به آن‌ها ابراز علاقه کنید و بگویید که چقدر برایتان ارزشمند هستند. اگر به آن‌ها بی‌اعتنایی و بی‌توجهی نشان دهید، بی‌درنگ با طغیان‌های بی‌امان و غیرقابل کنترل آنها مواجهه می‌شوید. همیشه کاری کنید که آنها در کانون توجهات قرار بگیرند، وگرنه احساس حسادت شدیدی به سراغشان می‌آید آن‌ها همیشه از غرور، نخوت و تکبر کاذبی برخوردارند، پس به جای سعی در عوض کردنشان بهتر است این خصیصه‌شان را به همان شکل بپذیرید و همواره این احساس را در آن‌ها تقویت کنید.

برای فال و تک نیت رایگان چکاوک کلیک کنید

فال چکاوک

آیدی اینستاگرام: _pishgoo_@

×

ارتباط با منشی استاد چکاوک

× ارسال پیام به منشی استاد چکاوک
تک نیت رایگان در تلگرام